„V sobotu 5. května patnáct minut po druhé hodině v noci policisté na obvodním oddělení v Klatovech přijali oznámení o výtržnosti. V Klatovech, na místě veřejnosti přístupném v areálu čerpací stanice, podezřelý muž se dopustil výtržnosti, kdy natlačil za pult obsluhující ženu a postupně se jeho agresivita zvyšovala, protože zatahal ženu za vlasy a dále vyhrožoval,“ popsala klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Dlouho ale agresor neunikal. Pět minut po oznámení policisté podezřelého třiačtyřicetiletého muže z Klatov zadrželi. Když se podrobil dechové zkoušce, bylo mu naměřeno 1,60 promile alkoholu. „Za doprovodu policistů byl muž převezen do policejní cely a po provedení úkonů byl propuštěn. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví,“ dodala Ladmanová.

Podle informací Deníku nešlo o žádné neviňátko. Šlo o muže, který byl už několikrát trestaný.

Fyzická napadení nejsou na Klatovsku žádnou vzácností. Policisté často řeší napadení v domácnostech, když ženy napadají opilí muži, nebo mezi hosty v restauracích a také když si mezi sebou vyřizují lidé své účty.

Nehoda u Koryt.
S jeepem skončil na střeše