Oba z místa ujeli.


První nehoda se stala v pátek 30. května v 19.45 hodin. „Řidič Fordu Mondeo začal v Neznašovech při jízdě směrem na Běšiny předjíždět traktor, ale byl již předjížděn Renaultem Megane. Došlo ke střetu levého zadního boku fordu s pravou přední částí renaultu. Řidiči po nehodě zastavili a navzájem si předali potřebné údaje a z místa odjeli. Policie hledá případné svědky a řidiče traktoru zelené barvy,“ uvedla Dana Ladmanová z okresního ředitelství policie v Klatovech.


Ke druhé nehodě došlo ve středu 4. června ve 14.45 hodin v Horažďovicích na parkovišti u kina. „Zde zaparkovala žena Volvo V40. Odcházela směrem do centra, ale když byla opodál, tak si vzpomněla, že neotevřela okno, i když zanechala svého psa v automobilu,“ popsala událost Ladmanová a dodala: „Vracela jsem se zpět. Z řady stojících vozidel ve spodní části parkoviště náhle vyjelo vozidlo červené tmavé barvy a pravou přední části srazilo ženu na zem. Z místa nehody řidič s vozidlem ujel směrem na Plzeň.“


Policisté žádají všechny, kdo nehody viděli, aby podali jakoukoli informaci na telefonní číslo 974 334 111 nebo na policejní služebnu.