A nebylo to u něj rozhodně poprvé, v této aktivitě na veřejnosti se opravdu vyžívá. Jde totiž o seniora, který nejen v ulicích Plzně onanuje již 39 let. Teď se zřejmě vydal na výlet do Klatov, kde není tolik známý.

„V pátek přijali policisté v Klatovech oznámení o muži, který se na veřejnosti obnažoval. V objektu vlakového nádraží v Klatovech se před patnáctou hodinou dopustil na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti, kdy v hale masturboval před mladistvou dívkou. Policisté vyjeli na místo a podezřelého sedmašedesátiletého muže z obce na Plzni-jihu zadrželi,“ uvedla klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Ilustrační foto.
Muž onanoval na zastávce před dětmi

Muž ve zkráceném přípravném řízení převzal sdělení podezření z přečinu výtržnictví. V rámci prověřování policisté zjistili, že muž byl za stejný čin již šestkrát odsouzen. Po provedení úkonů byl muž propuštěn.

Podle informací Deníku byl muž za onanování na veřejnosti poprvé odsouzen již v roce 1979. Této činnosti se měl dopouštět nejen v Plzni, ale i v dalších místech Plzeňského kraje.

Takovéto jednání řešila policie na Klatovsku za poslední roky několikrát, ale takový vytrvalec tam ještě zřejmě nebyl. Minulý rok onanovali jiní například před večerkou v Nýrsku nebo v lesoparku v Horažďovicích.

Ilustrační foto
Vrtulník letěl k Myslívu zbytečně