I když byl opakovaně vyhoštěn, stále se zdržuje u nás. Už byl za to ve vězení a byl deportován na Slovensko. Jenže se vrátil a byl zase přistižen, a tak ho v pátek klatovský soud vzal do vazby.

„Jde o osobu, která je soudům velmi dobře známa. Přestože muži byl několikrát uložen trest vyhoštění i trest odnětí svobody, po jehož vykonání byl předán na Slovensko, tak se vrací a zdržuje se stále v České republice. Opakovaně se tak dopouští trestného činu, pro který mu byly uloženy i nepodmíněné tresty,“ uvedl klatovský soudce Jan Kasal. Dodal, že poprvé byl Josef O. vyhoštěn z ČR v roce 2013, poté mu byl stejný trest uložen ještě několikrát, v Klatovech či Praze. Podle informací Deníku je Slovák narkoman, který si na drogy vydělává mnohdy v rozporu se zákonem. I teď je důvodně podezřelý z majetkové trestné činnosti u nás a zřejmě i v sousedním Německu. Na Klatovsku má příbuzné.

Od pátku ale už dýchá vzduch cezený mřížemi. Soud ho vzal do vazby. „Obviněný si proti rozhodnutí nepodal stížnost,“ informoval Kasal.

Nehoda u Černic.
U Černic dostal kamion smyk a havaroval, hasiči řidiče vyprostili