Teprve 11letou školačku si k ukojení svých sexuálních choutek vybral 42letý muž ze Sušicka. Jak se Deníku podařilo zjistit, zvrhlík skončil v policejní cele, odkud ale bude zřejmě propuštěn.

Klatovská policie o případu již tradičně neinformovala, podle zdroje Deníku je ale muž podezřelý z toho, že při večerním koupání dcerku své družky osahával a nutil ji k různým praktikám s jeho pohlavním údem. Muž byl zadržen a skončil v cele. O tom, zda na něj bude uvalena vazba, se teprve bude rozhodovat, podle informací Deníku to však není pravděpodobné, neboť školačka už s ním nebude ve stejné domácnosti.

Zneužil chlapce

Obdobně otřesný případ, kdy si muž udělal sexuální hračku ze svého nevlastního sedmiletého syna, řešil vloni klatovský soud. Obžalovaný Z. V. sice tvrdil, že se ničeho nedopustil a že jde o pomstu jeho tchyně, která ho nesnáší, ale kromě jiného ho usvědčovala výpověď sedmiletého chlapce, který policistům i psychologovi opakovaně potvrdil, že ho otčím po 10 měsíců opakovaně zneužíval. V koupelně, v ložnici a v jednom případě ve stanu si od dítěte nechal třít pohlavní úd a provádět orální sex a tyto praktiky opětoval.

"Výpověď nezletilého lze považovat za věrohodnou, je velmi pravděpodobné, že popisované situace prožil,“ uvedl ve svém posudku soudní znalec. U klatovského soudu sice vyvázl muž s podmínkou, ale státní zástupkyně se odvolala ke krajskému soudu, který původní rozsudek zrušil. „Muž byl odsouzen k úhrnnému nepodmíněnému trestu odnětí svobody v trvání dvou roků,“ řekla včera Deníku mluvčí krajského soudu Alexandra Vaňková.

Spíše výjimka

Výše uvedené případy jsou na Klatovsku spíše výjimečné, většina odhalených pachatelů pohlavního zneužívání měla sex s dívkou, které ještě nebylo 15 let, ale styku se nebránila.