Na žádost odsouzeného se jenání konalo bez jeho přítomnosti. Kajínka zastupoval jeho advokát Tomáš Zejda, který se snažil soud přesvědčit, že má nové důkazy. Šlo především o skutečnosti, že na dveřích vozidla dvou obětí střelby v plzeňských borských serpentinách by musel být otisk prstů střelce, který dveře vozidla otevíral. Svědkové ale tehdy uvedli, že vrah měl na ruce řetízek a prsten, což by znamenalo, to by nasvědčovalo tomu, že střelec nemohl mít rukavice.

„Pokud by střílel opravdu Kajínek, musely by na klice dveří zůstat jeho otisky prstů. Sehnal jsem kliku dveří od stejného typu vozidla, tedy Mazdy 323 a udělal jsem si s ní vyšetřovací pokus. Já to ale jako důkaz předložit nemohu a navrhuju proto udělat vyšetřovací pokus s touto klikou, aby se ukázalo, zda na ní zůstávají otisky prstů," žádal advokát Zejda.

Po poradě senátu však předseda Tomáš Bouček sebral přítomným fanouškům doživotně odsouzeného vězně i tu poslední naději. „Žádost o obnovu procesu se zamítá. Obnovu řízení lze povolit jen tehdy, jsou-li soudu dodány nové důkazy. To se ale nestalo. Vše, co nám tu pan obhájce řekl jsou jen spekulace,“ vysvětlil Bouček.