Na to, co se v pátek večer událo v night clubu Mamba, je třeba mít skutečně silný žaludek. Devatenáctiletou prostitutku tam 44letý Němec doslova umučil.

„Dívka byla slovenská Romka, které asi před rokem měli zabít partnera. Údajně má dvě malé děti,“ řekl Deníku informovaný zdroj, který si nepřál být jmenován. Dívka měla 44letého Němce na pokoji asi hodinu, pak se prý šla napít. Když se vrátila na pokoj, zákazník ji napadl a měl jí přerazit nos. Vzrostlému muži, vážícímu odhadem 130 kilogramů, se mohla těžko ubránit.

„Říká se, že ten Němec ji opravdu brutálně napadl. Dokonce jí snad rozlomil pánev, klín jí polil savem a pak ji ještě strčil pod vařicí vodu, kterou ji celou opařil,“ pokračoval zdroj s tím, že cizinec však zapomněl vodu zastavit, a to jej prozradilo. Voda se totiž údajně prosákla do podlahy a začala kapat ve spodní místnosti ze stropu.

„Na toho chlapa se pak v klubu všichni vrhli, ale nemohli ho zmoci. Prý nepomáhaly ani údery židlí. Byl jak gumový, zřejmě opilý a možná i zfetovaný,“ hovoří další neoficiální zprávy.

Brutální zákazník prostitutky měl být celý potetovaný, což prý byla památka na vězení, kterým ve své zemi prošel za znásilnění. Násilnickou minulost německého zvrhlíka nám potvrdili i lidé z řad české policie.

První vražda

Do folmavského klubu Mamba jsme se včera vydali, abychom zjistili, jakým způsobem se k celé věci staví majitel. „Šéf tu není a odmítá se o tom s kýmkoliv bavit,“ řekla nám mladá žena.

Majitel sousedního obchodu je podobně jako další podnikatelé z okolí šokován. „Bylo tady již několik novinářů, ale co vím, majitel night clubu ani děvčata, která k nám chodí nakupovat, s nikým nemluví,“ popsal obchodník.

Další připojil tvrzení, že v klubu prý panují dohady, zda jej po tomto hrůzném činu vůbec ještě otevřít.

Němec čelí obvinění z vraždy. Letos se jedná o první takto kvalifikovaný útok v Plzeňském kraji. „Ještě v neděli rozhodl plzeňský soudce o jeho vzetí do vazby,“ sdělila nám mluvčí krajské policie Martina Zoubková.

Němec se z hrůzného činu bude podle našich informací se vší pravděpodobností zodpovídat před českým soudem, konkrétně by měl stanout před Krajským soudem v Plzni. Předání muže do Německa podle lidí obeznámených s případem zatím nic nenasvědčuje.

(mic, mv, job)