„V této bytovce vlastním asi dva roky byt. Naneštěstí bydlím hned pod ní. Její klasické projevy jsou například bouchání do topení několik hodin v kuse, lití vody z balkónu, ta tekla na náš balkón, klasicky jezdí neustále výtahem nahoru a dolů. Je jí jedno, jestli je to ve dne nebo v noci," popsala Deníku Diana Maříková.

Ta několikrát volala na pomoc městskou policii, ale strážníkům žena – tyranka nikdy neotevřela. „Jeden z našich incidentů už byl vrchol. Přivolala jsem si výtah a ona seběhla schody a začala se se mnou o dveře prát. Nechtěně jsem jí přibouchla prst do dveří a tekla jí krev. Ona mi tou krví pomazala bílou bundu a krvavý kapesník jsem našla u sebe na rohožce," popsala dále.

Pokusili jsme se problémovou obyvatelku bytovky oslovit a za přítomnosti několika sousedů požádat o vyjádření, ale bohužel neotevřela.

V bytě Diany Maříkové se nájemníci střídají jako na běžícím pásu. Teror sousedky nevydrží nikdo dlouho. „V nájmu jsem asi tři měsíce. Velice často se musím potýkat s jejími náladami, které se často projevují po desáté hodině večer. Začne šíleně mlátit dveřmi, křičí, sprostě nadává, bez důvodu uráží ostatní nebo bouchá do topení. Její novou oblibou je zvonění na zvonek. Bydlet pod ní je jako v hororu," říká nájemník Jonáš Vavřín.

Tyto incidenty se stupňují. Paní která dělá ostatním sousedům problémy nejen svojí hlasitostí. Pomalu, ale jistě dochází k tomu, že začíná napadat lidi. „V pátek došlo k fyzickému napadení jedné obyvatelky domu. Tato problémová žena je vulgární, arogantní, nenechá lidi spát, neustále lidi otravuje," sdělila správcová Anna Báčová.

Nic nezmůže ani odbor sociálních věcí Městského úřadu v Tachově. „Stížnosti na ni evidujeme neustále, ale náš odbor s tím sám nemůže nic dělat," uvedla Deníku Jitka Kozelková.