Skupina Kiss forever band přitom přijíždí do chodské metropole až z Maďarska a je považována za údajně nejlepší Kiss revivalovou kapelu světa.

Zajímavostí jistě je i to, že na bicí v této maďarské skupině hraje už devět let i Radek 'Catman' Šikl, čtyřicetiletý rodák z Ústí nad Labem. Své příbuzné má dokonce i v Domažlicích. Město tuto sobotu navštíví však teprve podruhé v životě.

„Do Česka se vracím vždy moc rád, ale ne tak často, jak bych chtěl, máme tu jen kolem deseti koncertů ročně. Vždycky se mi prostě uleví, že jsem zpátky doma a že mohu mluvit česky. Také se hrozně těším na jídlo, v prvním obchodě si hned koupím chleba Šumavan, pomazánkové máslo nebo olomoucké syrečky," směje se Šikl.

Domažličtí se podle něj mohou během přibližně devadesátiminutové šou těšit na ty nejznámější kissácké hity, velmi věrné kopie kostýmů, sólový výstup každého člena, dojít by mělo i na plivání krve a ohně.

Oblékání a malování charakteristických komiksových masek zabere členům kapely i jednu hodinu, což je však pořád méně času, než kolik potřebuje originální Kiss.

Se svými kissáckými vzory se Radek Šikl osobně setkal již několikrát.

„Při prvním setkání se mi skoro zastavil dech, ale i nyní je to prostě nepopsatelné. Miluji je od dětství, a když jim stojím tváří v tvář, je to pocit, jako kdybych se setkal s bohy," poznamenal na závěr muzikant.