Zkázu Baníku režíroval především Tomáš György, který zatížil konto soupeře hattrickem, dva přesné zásahy zaznamenal Jiří Matějka.

V neděli bylo na pořadu též derby Holýšova s Horšovským Týnem, kde inicioval výhru hostujícího Dynama zadák Wágner. Ten nejprve rozvlnil síť domácí svatyně v 27. minutě, Holýšov ale kontroval Tlustým. Do penaltového rozuzlení ale utkání nedošlo, protože dvacet minut před koncem strhl vítězství na stranu hostů Wágner.

Jako nůž máslem prošly souboji 23. kola krajského přeboru celky z čela tabulky. Vedoucí Senco, druhý Chrást a třetí Horažďovice v sobotních střetnutích demonstrovaly svou sílu a upevnily si pozice na špici tabulky.

Doubravecký expres přejel fotbalisty Bolevce výhrou 5:0. „Diváci sledovali hodně jednoznačný duel, domácí mohli přidat další trefy, třeba po hodině hry zahodil penaltu Tříska," potvrdil sekretář Senca Jan Zábran, že se jednalo o hru kočky s myší. V závěsu za plzeňským mužstvem zůstává Chrást, který přehrál Rapid hladce 3:0. Parta okolo hrajícího kouče Vágnera rozhodla duel až ve druhém dějství.

V parném počasí neklopýtl ani další favorit soutěže. Horažďovice se přetahovaly s poslední Horní Břízou do 69. minuty, pak ale nachytal domácího gólmana na švestkách Čadek a pečeť na triumf favorita přidal Nauš.

Nedělní výsledky 23. kola:

Holýšov – Horšovský Týn 1:2 (0:1)

Branky: 50. Tlustý –27. a71. Wágner

Stříbro – Klatovy 1:7 (1:4)

Branky: 29. Bůžek – 25.,42. a45. György, 28. Mészáros,55. a74. J. Matějka, 67. Ulrych