První velkou šanci v odvetě měli hosté. Petržela si pohrál s obráncem Jemelkou, přistrčil míč Rajtoralovi, který ale v dobré pozici netrefil branku.

Vzápětí bylo horko před brankou plzeňského gólmana Bolka, na kterého se řítil Petr. Brankář Viktorie však vytlačil míč na roh.

V 19. minutě vstřelila Plzeň gól po střele Kopice, kterou tečoval na zemi ležící Krmenčík. Branka ale neplatila, protože útočník Plzně se nacházel v ofsajdové pozici.

O tři minuty později udeřilo na druhé straně. Ordoš si zpracoval Jemelkův centr a přesně mířenou střelou k tyči poslal Olomouc do vedení.

Viktorii trvalo pár minut, než se z inkasované branky oklepala a dostala se hned do dvou brankových příležitostí. Nebezpečný centr před branku však odvrátil domácí Hála a v závěrečné minutě první půle vychytal plzeňského Baránka gólman Spurný.

Pět minut po přestávce mohla Olomouc přidat druhý gól. Středem plzeňské obrany proběhl Petr, řítil se sám na Bolka, jenže netrefil bránu.

Den otevřených dveří v plzeňské defenzivě pokračoval, Štěpán sám před Bolkem naštěstí pro hosty minul branku, stejně jako se neprosadil v další velké příležitosti Chorý.

Po festivalu neproměněných šancí přišel zákonitě trest pro domácí. Kolář trefil obloučkem tyč, Kopic poslal odražený míč mezi nohama brankáře Spurného do sítě a bylo vyrovnáno.

V závěru měly šanci oba týmy, střídající Duriš však netrefil branku a olomouckého Petra vychytal výborný Bolek.