V pátek se totiž kromě šestého zápasu finálové série hokejové extraligy mezi domácí Škodovkou a Zlínem uskuteční také duel 24. kola fotbalové Gambrinus ligy mezi Viktorií a Příbramí.

Zástupci obou plzeňských klubů ale našli společnou řeč a dohodli se na posunutí začátků obou zápasů tak, aby fanoušci stihli obojí, hokej i fotbal.

Hokejový duel se Zlínem, který se měl hrát původně od 19.00 hodin, začne v ČEZ Areně už v 17.30 hodin. Fotbalový zápas v Doosan Areně bude naopak zahájen až ve 20.45, což je o půl hodiny déle než byl plánovaný začátek.

„Pokoušeli jsme se přesunout duel s Příbramí na jiný den, ale z důvodu zvolených televizních přenosů a náplně dalších klubů, viz středeční pohárový duel Olomouce a nemožnost odehrání ligového zápasu Hanáků v pátek, to nebylo možné. Fanouškům jsme tak společně s hokejisty vyšli vstříc změnou začátků obou zápasů," uvedl mluvčí Viktorie Plzeň Pavel Pillár.

Viktoria navíc nabízí hokejovým fanouškům slevu. „Po předložení lístku ze šestého finálového zápasu se Zlínem si mohou zakoupit lístek na Příbram za 50 korun," dodává Pillár.