První dějství souboje českého a slovenského mužstva nabídlo poměrně vyrovnaný průběh s šancemi na obou stranách, které však zůstaly nevyužity.

Druhý poločas ale byl ze strany viktoriánů podstatně vydařenější. Plzeňané se dostali do potřebného tempa a začali svého soupeře přehrávat. Dařilo se jim i v koncovce, a tak výsledkem bylo nakonec vysoké vítězství.

S konečným výsledkem a také výkonem svých svěřenců ve druhém poločase byl spokojen hlavní trenér dorostu Viktorie Jiří Žilák.

„Utkání se slovenským týmem, který v probíhající sezóně hraje nejvyšší dorosteneckou soutěž, pro nás znamenalo zajímavou konfrontaci," mínil plzeňský kouč.

„V prvním poločase byla naše hra plná nepřesností a časté ztráty míče bránily plynulé kombinační hře. Po přestávce jsme výrazně zlepšili pohyb, dařila se nám i kombinační hra a nakonec přišly i branky. Dolejší a Teršl se trefili po standardních situacích, poté skóroval Provod z trestného kopu. V závěru přidali dvě branky po krásných akcích nejprve Matějka po centru Skály a Havel po přihrávce Svobody," popsal branky Viktorie trenér Jiří Žilák.