Divadelní pohádka Z budíku

Kdy: 12. dubna v 18 hodin
Kde: tělocvična základní školy, Hrádek u Sušice
Za kolik: 100 korun
Proč přijít: Do Hrádku u Sušice zavítá rodák Pavel Šmíd, který sem přiveze divadelní pohádku Z budíku, ve které si pohraje s časem. Pohádka je i díky kulisám Simonetty a Honzy Šmídových zajímavá nejen pro děti, ale i k zamyšlení pro dospělé. Představení je možné vidět v tělocvičně základní školy v Hrádku u Sušice.

Ukliďme Česko, ukliďme Prácheň

Kdy: 13. dubna ve 13 hodin
Kde: před kostelem sv. Klimenta u zříceniny hradu Prácheň
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Akce, která je otevřená široké veřejnosti, si dává za cíl uklidit okolí zříceniny hradu Prácheň a jejího okolí. Stejně tak chtějí dobrovolníci poklidit kolem kostela sv. Klimenta, který byl součástí vesnice, jenž patřila k hradu. Akce je plánována do 16 hodin.

Koncert kapel Protheus a Komunál

Kdy: 13. dubna od 19 hodin
Kde: Kulturní dům Klatovy
Za kolik: 590 korun
Proč přijít: Kapely Protheus a Komunál vyrazily na společné turné Sex, pivo a Rock'n'roll. Své síly spojily už několikrát a to jak v rámci společného turné s Dymytry, tak ve společných písních Až mě ráno povedou a Zapalte nás. Těšit se můžete nejen na ověřené hity obou skupin, ale také na nové písně z desek, které obě kapely před turné vydávají. Kapely připravily také společný singl Múzy, na který natočily výpravný klip společně s téměř pěti sty svými fanoušky.