Tentokrát se nebudou konat na parkovišti u kulturního domu, ale v areálu bikrosového závodiště Za Vodojemem v Klatovech.

Pivní slavnosti letos pořádá SK BMX Klatovy ve spolupráci s městem Klatovy.

„Návštěvníkům nabídneme během slavností  22 druhů piv,"  říká za organizátory Karel Mařák.

I nové pivní slavnosti budou doprovázeny bohatým hudebním programem. Milovníci pěnivého moku se mohou těšit na různé kapely z Klatov a okolí.

„Vše začne už tento pátek 8. června v 16 hodin, kdy bude hrát orchestr Základní umělecké školy J. Kličky v Klatovech. Od 17 hodin se můžete těšit na koncert kapely Mars, v 19 hodin vystoupí DOA a ve 22 hodin vše zakončí  rocková kapela Snikers, která bude hrát až do jedné hodiny v noci.

V sobotu bude program pokračovat od 11 hodin. To přijde na řadu kapela The  Mood, ve 13 hodin bude pódium patřit kapele F.R.C., v 15 hodin zahrají Pilouni a v 17 hodin Ne.Šu.Ka. Hlavní program obsadí od 20 hodin kapela Septic People a od 23 hodin do jedné ráno zahrají Ukradený Vjecy," představuje program slavností Karel Mařák.

V neděli program začne  v 11 hodin dechová kapela Úhlavanka, ve 14 hodin ji bude následovat Skalanka a od 16 do 17 hodin se na jevišti prostřídají heligonkáři. Pivní slavnosti pak skončí v 17 hodin.

„Na své si během slavností přijdou i příznivci českého týmu na EURO 2012, připravena bude v pátek přímo v areálu BMX  i velkoplošná obrazovka, takže fanoušci o fotbalové utkání určitě nepřijdou," dodal Mařák.