„Působím v kapele Chai jako frontman, zpěvák, kytarista, skladatel a textař. Proč jsem se pustil ještě do tohoto, má více důvodů. Jeden z nich je takový, že když kluci z kapely zrovna neřeší hudbu a odpočívají, já v tu chvíli řeším zas hlavně hudbu. Mám jí rád žánrově různě. Nastřádal jsem si také několik „ujetých“ nápadů, možná z přebytku jakési energie. Vytvořil jsem z nich několik písní, kterým jsem dal jeden ucelený směr a nahrál je ve studiu Franz Kavkaz u Michala Janečka během roku 2021 – 2022,“ uvedl Bošek.

Album je dle jeho slov převážně energický rock, který má nádech nepřímočarého punku s lehce rebelskými texty. Najdeme na něm ale také dvě písně středního tempa a jednu baladu o pianu. Piano také celé album otevírá asi půlminutovým intrem. Naopak konec alba zdobí a uzavírá outro, které je nazpíváno operně a je spíše vtipem.

Zobrazovací systém SPECT/CT v Klatovské nemocnici.
Nový přístroj v Klatovech lépe odhalí nádory, může se rychleji zahájit léčba

Existuje již videoklip Ruleta, který je věnovaný Lize proti rakovině Praha a další video se pomalu chystá. „Lize proti rakovině Praha jsem píseň věnoval, protože jsem v ní našel takovou určitou spojitost. Svou energií a textem je vhodnou podporou v boji s onkologickým onemocněním, jak sami uznali. Toho si vážím, moc mě těší, že hudba může posloužit i jako taková muzikoterapie,“ sdělil Bošek.

Na hudební scéně se běžně neděje, že by jeden člověk nahrál celou kapelu, proto jistě album stojí za poslech. Vychází na CD a flash discích a je k zakoupení ve vybraných obchodech nebo na pavelbosek@email.cz nebo na www.facebook.com/Egoprojekt.