Bude v pořadí již šestý a bude se natáčet opět v Klatovech. „Jak jsme již avizovali začátkem roku, letošní téma bude pohádkové. Můžete se tedy těšit na pohádkové bytosti. Dále vám prozradíme pouze to, že inspirací nám byla známá pohádka, která bude ovšem v netradičním podání. O zábavu určitě nebude nouze,“ slibuje Pavel Kalista z FILMpro.


O víkendu byla poslední porada před natáčením, které se bude konat koncem tohoto měsíce v Klatovech. My jen prozradíme, že se diváci mají rozhodně na co těšit a že se do natáčení zapojí osobně i redaktor Deníku. „Máte-li nějaký nápad nebo se chcete zapojit přímo do natáčení, neváhejte nás kontaktovat na adrese TV studia FILMpro. Třeba právě vy se stanete hlavní hvězdou tohoto pořadu,“ zve všechny zájemce Kalista.

Na pořad se mohou opět těšit diváci kabelové televize ve Vrhavči na regionálním kanálu. „K vidění bude i na internetu sumavanet.cz. Zda poběží pořad i v Klatovech, je v jednání,“ dodává Kalista.O dalších informacích přímo z natáčení a výroby ojedinělého pořadu na Klatovsku se můžete dočíst na stránkách Klatovského deníku.