„Představili jsme prádlo luxusní, noční i společenskou módu, kancelářskou kolekci, sportovní londýnskou módu i ručně pletenou módu, která se opět vrací a stává se populární. K vidění byly i svatební šaty a mnohé další modely, které veřejnosti představily nejen modelky Delija models, ale i klubu modelingu TJ Klatovy,“ popisuje organizátorka akce Jaroslava Kopecká.

Přehlídka byla příjemnou inspirací pro dámy, i pro pány k tomu, co koupit ke svátku sv. Valentýna.

„Bylo to hodně příjemné, především kolekce spodního prádla a společenské módy,“ pochvaloval si návštěvník přehlídky Jakub Krauz.

V kavárně naplněné příznivci dobré módy a modelingu byla výborná nálada a všichni přítomní se nejen dobře bavili, ale i potleskem odměňovali modelky za jejich výkony a návrhářky za jejich kolekce.

Velký úspěch měla i Lucie Plincelnerová se svojí ukázkou svatebních šatů, které předvedla Dívka Šumavy 2010 Věra Králová.

„Co se týče svatebních šatů, nyní je největší nabídka šatů na trhu, jelikož je začátek sezony. Z vlastních zkušeností mohu potvrdit, že u nevěst stále přetrvává zájem o bílou klasiku, ale objevují se i netradiční střihy a barvy. Úspěšné jsou třeba žluté šaty a nebo černobílá kombinace šatů s černými rukavicemi které sklízejí velké úspěchy. Některé nevěsty požadují i různé extravagance, takže co člověk, to jiná představa, jiný styl,“ prozradila módní návrhářka Plincelnerová.

„Byla to moc hezká přehlídka, viděli jsme úžasné kostýmy a přiznám se, že jsem měla obrovskou chuť se k modelkám přidat. U Delije jsem začínala a mám na toto období krásné vzpomínky, řekla modelka Tereza Maršálková, která dnes úspěšně fotí pro významné módní společnosti v Japonsku a Číně.