„Na Klatovsku nás čekají tři koncerty. První z nich se uskuteční již 22. října v kulturním domě v Chanovicích, 11. listopadu zahrajeme v kulturním domě Klatovy a 31. března 2012 „rozboříme” kulturák v mých milovaných Velharticích,“ prozradil lídr kapely Oldřich Říha.

„Nabídky na koncertování na Klatovsku padají, a ty se prostě nedají odmítat. Proto jsme připraveni po turné Radosti života přijet s novým programem přichystaným pod názvem Made in Rock´n´rol, což je název chystané desky i turné,“ vysvětluje Říha.
Koncerty na Klatovsku se budou tentokrát dokonce natáčet na záznam. „Chystáme totiž na příští rok „živé“ CD, jak je u Katapultu zvykem, a tak na koncertu v Klatovech některé písně natočíme. Všichni fanoušci, kteří se našich koncertů zúčastní, budou zároveň i součástí naší nové desky,“ pokračuje muzikant.

Koncerty, které uslyšíme na Klatovsku, jsou prodlouženy na dvě hodiny a dvacet minut. „Mohli jsme proto v programu ponechat všechny hity, které lidi znají a které chtějí slyšet, jako Hlupák váhá, Někdy příště, Vojín XY hlásí příchod, Chodníkový blues nebo Půlnoční závodní dráha a mnohé další. Budou ale protkány písničkami z desky Radosti života, jako jsou Casablanka, Metrosexuál, Láska na první pohled a k tomu nasazujeme pecky z nové desky jako Made in Rock´n´rol nebo baladu Oči, kterou zpívá náš bubeník Ondřej Timpl. Bude to takový průřez od historie do současnosti,“ dodal Říha. Vstupenky na koncerty v regionu seženou zájemci v tradičních předprodejích i na místě koncertů.