Koncert se koná v prostoru „vedle moštárny“ v Křižíkově ulici v Nýrsku. „Hlavní vystoupení představí talentovanou nevidomou klavíristku a zpěvačku Ráchel Skleničkovou, kterou bude doprovázet skupina Barock. Ráchel má již bohaté zkušenosti s vystupováním v Nýrsku, a přestože se sem vrací již poněkolikáté, její vystoupení jsou vždy unikátní a plná emocí. Tentokrát vystoupí se skvělou kapelou Barock, která propojuje rockovou muziku s úžasným světem barokních velikánů. Jejich hudební dovednosti a vášeň pro autentickou interpretaci jsou jedinečné, proto s nimi spolupracovala i Eva Urbanová. A za bicími uvidíte překvapivě brigádního generála Andora Šándora,“ pozval předseda spolku David Křížek.

Na pódiu se také objeví známá místní kapela CHAI.

Výtěžek z koncertu půjde na podporu tří místních dětí, které čelí náročným zdravotním výzvám.

Štěpánek (13 let) - Po úspěšné rehabilitaci překonal mnohé motorické problémy, které mu diagnostikovali v prvním roce života. Nyní navštěvuje speciální školu, a přestože má za sebou těžký začátek, raduje se ze života a má rád sport a hudbu.

Karolína Vokáčová (6 let) - Od narození čelí nespočetným operacím kvůli následkům toxoplazmické infekce. Přesto je veselá a hodná dívenka, která si zaslouží naši podporu, aby mohla nadále bojovat s odvahou a sílou.

Emma Křížová (5 let) - Přišla na svět s pouhým 1 kg, ale její síla ji dovedla k neuvěřitelným pokrokům. I přestože trpí kombinovaným postižením, ochrnutím pravé strany těla, oslabením svalů a těžkou vývojovou poruchou, nedává se odradit a dělá radost své rodině.

„Vstup na koncert je dobrovolný a během akce budete mít možnost aktivně přispět dobrovolným příspěvkem na podporu těchto dětí. Vaše pomoc může změnit jejich životy a pomoci jim dosáhnout jejich snů. Těšíme se na vaši účast a společně se postavme za ty, kdo to potřebují. Hudbou pro lepší zítřky - to je náš cíl,“ vyzval Křížek.