Klatovský klášterní bazar

Akce již skončila

Klatovy - Město Klatovy ve spolupráci s Klatovským okrašlovacím spolkem, o. s., Domem dětí a mládeže Klatovy a Rotary klubem Klatovy zve na VII. ročník klatovského klášterního bazaru v prostranství před bývalým dominikánským klášterem. Výtěžek prodeje předmětů z bazaru, dražby zajímavých věcí a dalších finančních příspěvků bude použit na pořízení vnitřního vybavení kaple Zjevení Panny Marie v Klatovech. Pokud se rozhodnete přispět finančně, můžete zaslat libovolnou částku na k tomu účelu zřízený bankovní účet č. 001046-0821048319/0800. Dražba předmětů a výrobků proběhne v 11 hodin. Součástí Klatovského klášterního bazaru bude soutěž v pečení vánočního cukroví, tentokráte o nejlepší klatovské košíčky. Pokud se chcete zúčastnit, přineste své cukroví včetně receptu 9. prosince do 12 hodin do dominikánského kláštera. Tři nejlepší recepty budou oceněny ve 13 hodin.

9. 12.  (09:00–15:00)
Kostel sv. Vavřince, Klatovy
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT