Masopustní průvod ve Strážově
KDY: 8. února
KDE: Strážov
ZA KOLIK: zdarma

Máte rádi masky a chcete se zúčastnit největšího masopustu na Klatovsku? Pak se vydejte 8. února do Strážova. Tam městem procházejí stovky masek, ať už jednotlivých nebo i celých skupin. Pokud se chcete zapojit, tak přijďte ve 13 hodin k tamní sokolovně, kdy bude průvod zahájen starostou a vyjde do ulic.

Masopust v Újezdci u Plánice 
KDY: 8. února
KDE: Újezd u Plánice
ZA KOLIK: zdarma

Do masopustních tradice se zapojí také v Újezdci u Plánice. Do průvodu obcí se můžete zapojit 8. února, kde vyjde ve 13 hodin od kulturního domu.

Masopustní zábava
KDY: 8. února
KDE: Újezd u Plánice
ZA KOLIK: neuvedeno

V kulturním domě v Plánici se 8. února od 20 hodin bude konat masopsutní zábava, kde zahraje skupina Kotě Band.

Znouzectnost & SVZ & Bijolit
KDY: 8. února
KDE: Klatovy
ZA KOLIK: neuvedeno

Kapely Znouzectnost & SVZ & Bijolit zahrají 8. února od 20 hodin v klatovském klubu Falcon. Kapela Znouzecnost vznikla z plzeňské scény 80. let 20. století jako nástupnické těleso po skupině Zastávka Mileč. Začínala jako skupina ovlivněná punkovou jednoduchostí, ale od prvních nahrávek zařazovala do svého repertoáru i písně náležící k jiným hudebním stylům.

Komentovaná prohlídka na Mouřenci 
KDY: 8. února
KDE: Annín
ZA KOLIK: vstup dobrovolný

Každou sobotu od 11 hodin se můžete zúčastnit komentované prohlídky kostela a kostnice na Mouřenci. Na prohlídku není nutné se objednat, stačí přijít včas ke vstupu do kostela.

Společný ples chovatelů, včelařů a Veterinárního centra s. r. o.
KDY: 8. února
KDE: Sušice
ZA KOLIK: neuvedeno

Společný ples chovatelů, včelařů a Veterinárního centra s. r. o. se uskuteční 8. února od 20 hodin v Sokolovně v Sušici. K tanci a poslechu hraje skupina Compact.

Maškarní odpoledne pro děti
KDY: 9. února
KDE: Újezd u Plánice
ZA KOLIK: neuvedeno

V neděli 9. února si v Újezdu u Plánice přijdou na své děti, pro které začne ve 14 hodin v kulturním domě maškarní odpoledne.

Dětská besídka v maskách
KDY: 9. února
KDE: Hlavňovice
ZA KOLIK: neuvedeno

Sbor dobrovolných hasičů Milínov pořádá v neděli 9. února od 14 hodin dětskou maškarní besídku. Akce se uskuteční v kulturním domě v Hlavňovicích. Děti se mohou těšit na soutěže i dobrou zábavu při tanci.