VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Z klatovské nemocnice odchází lékaři

Z klatovské nemocnice odchází lékaři

Mám práci moc ráda, říká zdravotní sestra

KLATOVY - Obavy ze ztráty zaměstnání a nejistota, zda gynekologicko– porodnické oddělení Klatovské nemocnice, a.s., nebude kvůli nedostatku zdravotního personálu zrušeno. Nejdiskutovanější téma, okterém se hovoří mezi tamním personálem.

Nemocnici opouštějí lékaři

KLATOVY - Vedení klatovské nemocnice hledá nové doktory, na pomoc přichází plzeňská FN

Odcházejí další lékaři

Veřejnost požaduje odvolání ředitelky Klatovské nemocnice, a.s., Riegelové

Fungování jen napůl

KLATOVY - Pokud se nepodaří sehnat nové lékaře, omezí nemocnice provoz na oddělení

GLOSA: Hlas lidu, hlas hluchý

KLATOVY - Ruka ruku myje. I tak by se ve zkrácené verzi daly posoudit odpovědi regionálních politiků (s výjimkou některých) na otázku, zda by měla být odvolána ředitelka klatovské nemocnice.

V Klatovech se dál rodí

KLATOVY - Gynekologicko – porodnické oddělení bude dál fungovat, slibuje krajský radní

Ředitelka Riegelová Klatovskou nemocnici, a.s., zachránila před krachem a zaslouží si ještě šanci, řekl starosta Klatov

KLATOVY - Ředitelka Klatovské nemocnice, a.s., Irina Riegelová si ve čtvrtek večer našla čas na setkání se starostou města Rudolfem Salvetrem a informovala ho o dění v tomto zdravotnickém zařízení. Na to, co se dozvěděl, ale i na to, zda hodlá město Klatovy učinit v této ožehavé otázce nějaké zásadní kroky, se Deník starosty Salvetra zeptal.

ANKETA: Jste pro odvolání ředitelky Klatovské nemocnice Iriny Riegelové?

Z klatovské nemocnice odchází lékaři. Řada lidí je nespokojena s péčí a někteří se dokonce dožadují výměny vedení. Hlasujte v naší anketě (vpravo ve sloupku).

Němci lákají české pacienty

ŽELEZNÁ RUDA/ZWIESEL - Vzdálenost do nemocnice by se Železnorudským zkrátila o polovinu

Pomáhat jezdí plzeňští lékaři

PLZEŇ/KLATOVY - Gynekologicko – porodnické oddělení v klatovské nemocnici funguje. Náhradní lékaře se zatím sehnat nepodařilo

TÉMA: Klatovská nemocnice. Pomáhat jezdí plzeňští lékaři

Nespokojenost pacientů, výpovědi lékařů a sester, tlak veřejnosti, která žádá odvolání vedení Klatovské nemocnice, a. s. Sledujte naše téma. Vše o klatovské nemocnici najdete vpravo ve sloupku pod položkou Související články.

Ředitelka v nemocnici skončila

KLATOVY - Irinu Riegelovou, kterou odvolali radní Plzeňského kraje, v čele Klatovské nemocnice a.s. dočasně nahradí Martin Grolmus

Co říkáte na odvolání Riegelové?

KLATOVY - Irina Riegelová prohrála v úterý svoji válku s lékaři, jichž jen na gynekologic– ko–porodnickém oddělení (GPO) Klatovské nemocnice a.s. dalo výpověď šest včetně primáře, a byla odvolána radou Plzeňského kraje. Zeptali jsme se politiků z regionu, co na její odvolání říkají.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT