Hlavní hrdina filmu chce naposledy potěšit svou těžce nemocnou matku, která touží po vnucích. Proto přesvědčí těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby jen na oko sehrála jeho dívku a nastávající ženu. Jenže co čert nechce, maminka se zázračně uzdraví, což strhne lavinu nedorozumění, kvůli které se převrátí vzhůru nohama hned několik životů.

Kryštof Hádek při natáčení filmu Tátou proti své vůli visel hlavou dolů

Zdroj: Youtube

Slaďárnu nečekejte

„Scénář mě hodně bavil, a když mi režisér Tomáš Dianiška přiblížil svůj klíč k filmu a nastínil, jak ho chce pojmout, nebylo o čem přemýšlet, roli jsem vzal. Měla by to být trochu netradiční romantická komedie, která dodržuje daná pravidla těchto komedií, ale nebude to úplná slaďárna. Myslím, že to bude docela zábavná jízda,“ popisuje film Kryštof Hádek.

Jeho slova potvrzuje i režisér: „Film má výbornou bláznivou zápletku. Víc než o romantiku jsme se snažili o komedii s romantickou linkou.“

Chemie mezi herci

Ústřední dvojici filmu ztvárnili Kryštof Hádek a Kristína Svarinská. „Už na kamerových testech bylo poznat, že k sobě mají blízko,“ přibližuje potřebnou romantickou chemii hlavních představitelů režisér Dianiška.

Taťjana Medvecká, Kryštof Hádek, Miroslav Noga nebo Kristína Svarinská točí v Hradci Králové romantickou komedii Táto proti své vůli.
Hádek je v Hradci tátou proti své vůli. Medvecká se těší na prohlídku města

„Kryštof je jeden z mých nejoblíbenějších hereckých partnerů vůbec, v rámci celého ČeskoSlovenska. Myslím, že si na place rozumíme, herecky se navzájem vnímáme, zkrátka celkově nám to při natáčení funguje,“ dodává sama Svarinská a připomíná i setkání s Taťjanou Medveckou: „Celé obsazení filmu je jeden sen, potkat například tak fantastickou herečku jako Tánička byla obrovská čest!“

Starší kocour a bývalá striptérka

„Moje postava je už takovej starší kocour, co nemá moc štěstí na lásku. Vlastně mu jeho vztahy nevycházejí právě kvůli jemu samotnému. Ostatně i ve filmu říká, že jediná žena, se kterou vychází, je jeho maminka. Ale pak se jeho život obrátí naruby,“ dodává ke své roli Kryštof Hádek.

Před několika lety začal Jakub koketovat s boxem. „Pak jsem si zkusil MMA, ale teď už zase boxuju. Nemám žádné cíle, jen mě to prostě chytlo natolik, že si bez toho život nedokážu představit. Je to všestranný sport, pro mě naprosto ideální,“ řekl herec
Jakub Štáfek: Syn mě nečeká, budu spíš holčičkovej. Světu by měly vládnout ženy

Kristína Svarinská je jeho pravým opakem. Hraje živelnou Natálii, bývalou striptérku, která souhlasí, že se bude chvíli tvářit jako jeho přítelkyně.

„Natálie je velmi zábavná, svým způsobem bezstarostná, spontánní a přímočará. Baví mě, že si na nic nehraje a bere život tak, jak přijde,“ vidí svoji postavu Kristína a těší se, až komedii Tátou proti své vůli uvidí v srpnu v kině.