V březnu na webových stránkách Deníku odstartovala v rubrice Miminek soutěž o nejsympatičtější miminko měsíce. Hned první měsíc soutěže si miminka odnesla krásných 42 847 hlasů. Nejvíce hlasů, a to 20 797 získal Matěj Adamčík z Ústeckého kraje. V dubnové anketě miminka dohromady nasbírala 50 104 hlasů. 24 037 hlasů získala Viktorie Paclíková ze Středočeského kraje. Titul nejsympatičtějšího květnového miminka vyhrál Tomášek Löffelmann z Plzeňského kraje a titul za měsíc červen vybojoval Adam Novák z Vysočiny. V součtu těchto měsíců se ankety vystupňovaly přibližně o dalších 30 000 hlasů.

Výherci vyhráli například noční projektorpřírodní kosmetiku pro děti nebo funkční plenky.

Projekt Miminka a maminky v Deníku získává na oblibě a nabízí řadu novinek.
Stovky miminek dostávají díky Deníku dárky. Získat je pro své dítko můžete i vy

Po celé léto se koná také speciální fotosoutěž Dítě Deníku, která symbolicky začala na Mezinárodní den dětí 1. června. V ní miminka zatím dosáhla na 44 960 hlasů. Soutěž je založena na formě týdenních anket, které potrvají přibližně do poloviny srpna. Poté bude následovat velké finálové klání, kam postoupí vítězové jednotlivých týdenních kol a výherci se mohou těšit na rodinný pobyt ve wellness.

Speciální letní soutěž Dítě Deníku odstartuje 1. června, ale fotografie již nyní můžete zasílat na e-mail dite@vlmedia.cz.
Speciální letní výzva: Zapojte se do naší fotosoutěže Dítě Deníku

Zapojte se také, stačí zaslat fotografii potomka s údaji (jméno a věk dítěte) na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz a do předmětu e-mailu uveďte Dítě Deníku. Děkujeme a budeme se těšit na snímky vašich ratolestí.