deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Místo pro odpočinek: Kudowa Zdrój nenabízí jen výhodné nákupy. V Lázeňském parku posílíte své zdraví.
Historická bronzová medaile: Lotyši slaví třetí místo, hokejisty vítaly desetitisíce lidí.
Slavnostní ceremoniál: Cenu Olgy Havlové obdržel architekt Filip Pšenčík.
Vážná dopravní nehoda na Chrudimsku: Dva lidé jsou těžce zraněni po nehodě tří aut u Lukavice. Silncie I/37 je již otevřena. V krumlovském medvědinci řádil bagr: Chlupáče v novém už zase obhlížejí turisti. Kouření je nemoc: Vhodnou léčbu ale využije jen minimum lidí. Krádež přes půl republiky: Traktor za dva miliony chytili policisté na Žďársku. Do oken školy v Rychnově někdo střílel: Možná šlo o zhrzeného žáka. Podle policie pálil z airsoftové zbraně. Bratři násilníci z Jihlavy: Jeden připravil o sluch hokejistu, druhý se rval. Unikát u Znojma: Šalvěj rakouská je v plném květu. Objevili ji před deseti lety.
Pochybení při utkání mezi Opavou a Děčínem: Druhé finále NBL bylo o sedm sekund kratší, rozhodčí a komisař dostali trest.
Připomínky k vládnímu balíčku: Agrární komora odmítá vyšší daň z nemovitosti, týká se i zemědělské půdy.
Prohra tenistky Kateřiny Siniakové: Do druhého kola grandslamového Roland Garros nepostoupila. S Američankou Peyton Stearnsovou prohrála 6:7, 2:6.
Zemřela Gabriela Lhoťanová: Korunní svědkyně v kauze ostravského Domova Slunečnice si zřejmě vzala život sama. Bylo jí 52 let.
1. kolo grandslamového Roland Garros: Brenda Fruhvirtová vyzve v úterý Rybakinovou na kurtu Suzanne Lenglenové.
Napětí u fotbalistů: Bohemians čekají na verdikt UEFA, předkolo by mohli hrát na Letné.
Týrání zvířat: Střelec v Novém Městě pod Smrkem se zaměřil na kočky. Jednoho kocoura už zabil. Tři sta kilometrů: Ze Sněžky běželi přes Králičák a Jeseníky až do Krnova. Zemřel olympijský vítěz Vítězslav Mácha: V dubnu oslavil 75. narozeniny. Byl také dvojnásobným mistrem světa v zápase. Vzpomněli si na Klínovec, radují se běžci: Míří sem populární seriál Běhej lesy.
Zemřela nejstarší Slovenka: Koncem minulého týdne zemřela Gizela Dvončová z města Partizánske. Bylo jí 106 let.
Překvapivý obrat u soudu: Muž odmítá vinu ze zabití, tvrdí, že chránil kamaráda. Tři velké varny: Vepřín u Úžic se změnil ve velkou fabriku na pervitin. Našel se tam i samopal.
Tipování na šampionát: Sázky na mistrovství světa v hokeji opět přesáhly dvě miliardy korun, byly rekordní.
Proměna Vamberku: Husovo náměstí již má svůj digitální model. Posloužit má architektům a projektantům.