Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Bystroň odmítá, že by porušil zákony: Německá policie prohledává byt z korupce podezřelého poslance AfD Bystroně.
Divadelníka vyprovodili na poslední cestě: Desítky lidí a kolegů se dnes v Praze rozloučily s Janem Schmidem.
Ruské úřady viní novináře Gershkoviche: Američana viní ze shromažďování dat pro americkou tajnou službu CIA o ruském podniku vyrábějícím armádní techniku.
Vivien Babišová v Brně: Připravuji se v Agrofertu na budoucnost, říká. Na soutěži Mladý zemědělec přednesla svůj první projev.
Hizballáh oznámil největší útok na izraelské cíle: A to od 7. října. Jedná se dle něj o odvetu za smrt vysoce postaveného velitele Hizballáhu.
Favoritem Eura je Anglie: Sázky v České republice mohou být přes 3,7 miliardy Kč.
Schválená novela zákona o myslivosti: Myslivci ji odmítají, chtějí zabránit přijetí. Tvrdí, že se nevěnuje příčinám narůstajících počtů zvěře.
Rafael Nadal nebude startovat ve Wimbledonu: Bývalá světová jednička se chce co nejlépe připravit na olympijský turnaj v Paříži.
Hizballáh ostřeloval sever Izraele: Rakety odpálené z Libanonu zranily čtyři osoby, poškodily dům v obci nedaleko Safedu.
Řecko kvůli vedru zavírá památky: Teploty přesahují 43 °C, zavřená je athénská Akropole a další navštěvovaná místa, provoz přerušily školy a školky.
Jel na spřáhle vlaku: Muž na Plzeňsku se svezl na konci vlaku, potom překážel chůzí po kolejích. Pátrá po něm policie pro výtržnictví.
Rozloučení s Janem Schmidem: Do pražského strašnického krematoria přišli kolegové a přátele zakladatele Studia Ypsilon. Zemřel ve věku 87 let.
Nad Lounskem vířila tromba: Lidé z Žatce, Loun či Postoloprt viděli ve čtvrtek zajímavý meteorologický jev, o záběry se podělili s Deníkem.
Jan Hamáček opustil sociální demokracii: Bývalý předseda strany se rozhodl po neúspěchu v eurovolbách, na kterou vedení podle něj nechce řádně reagovat.
Z RTVS odchází bývalý šéf zpravodajství: Moderátor slovenské veřejnoprávní stanice Miro Frindt poukázal, že od ledne není obsazován do důležitých pořadů.
Obchodní dům Máj představil nové interiéry: Nákupní centrum v Praze na Národní třídě otevře za týden. Majitelé ukázali, jak po opravě vypadá.
Policie obvinila padělatele vstupenek: Muž z Vysočiny prodal 660 falešných lístků mimo jiné na MS v hokeji, ME ve fotbale, způsobil škodu 2,3 milionu korun.
Makléřka z Plzeňska propadla automatům: Prohrála v nich miliony, odvolací soud jí uložený trest změnil na podmínku. Nahý muž podobný Glumovi pobíhal Karlovými Vary: Před policisty se schovával v křoví, nadýchal dvě promile.
Vláda hledá investora pro Liberty: Cílem je zachování výroby a co nejvíce pracovních míst, řekl ministr Síkela. Se zájemcem je v kontaktu, jednání trvají.
Britští labouristé zveřejnili volební program: Dokument představil v Manchesteru sir Keir Starmer, dosavadní lídr opozice. Britové jdou volit 4. července.
Dva roky po smrtícím požáru padla obvinění: V Alzheimer centru v Roztokách u Prahy zahynuly dvě ženy. Policie stíhá tři lidi a jednu firmy za obecné ohrožení.
Zuzana Čaputová vyznamenala Petra Pavla: Slovenská prezidentka svému českému protějšku předala Řád Bílého dvojkříže.
Slovensko omezí příspěvky Ukrajincům: Národní rada schválila změny v dosud plošně vyplácených dávkách uprchlíkům.
Rhodos zaznamenal zemětřesení: Otřesy na turisticky vyhledávaném řeckém ostrově dosáhly magnituda 4,9. Zřejmě nezpůsobily větší škody.