deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Nábor k průzkumníkům: Žateční vojáci prošli tvrdou zkouškou. Nejlepší budou v průzkumných rotách.
Výstava před dražbou: V Curychu experti ukážou nově složenou konstru 67 milionů let starého Tyranosaura Rexe. Půjde do aukce.
Nejrozpornější přijetí: Na demonstraci odborářů před Strakovkou hovoří i expremiér Babiš. Část manifestujích nese jeho vystoupení nelibě.
První poctění šéfové klubů: Někdejší manažer Manchesteri United Alex Ferguson a šéf Arsenalu Arsene Wenger byli uvedeni do síně slávy anglické ligy.
Ukrajinskou elektrárnu okupují Rusové: Šéf Mezinárodní agentury pro atomovou energii Grossi přijel do Záporožské jaderné elektrárny, varuje před ohrožením.
Politická jednání i obchodní delegace: Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová dnes ukončila pětidenní návštěvu Tchaj-wanu.
Místo lavice v sedle: Třináctiletou dívku honili v parku strážníci. Před školou dala přednost vyjížďce na koni. Třináct let vězení: Soud schválil dohodu o vině trestu pro bezdomovce, který brutálně ubil družku.
Pět set eur za účast ve volbách neprošlo: Návrh expremiéra Matoviče na odměnu pro voliče nepustili poslanci slovenské Národní rady do druhého čtení.
Stavba nejdřív za 12 let: Česko by mohlo mít až 12 malých modulárních reaktorů, které by měly nahradit výrobu elektřiny z uhlí, plánuje Stanjura.
Zneužití na táboře: Vedoucí oběžoval tři chlapce, k činu se doznal.
Biden dál chystá cestu do Severního Irska: Americký prezident chce návštěvu uskutečnit i poté, co britské zpravodajské služby zvýšily stav ohrožení v provincii.
U Strakovky proti změnám penzí a emisní směrnici: Stovky odborářů a odborářek dopoledne vypravily z pražské Letné v průvodu k sídlu vlády. Ministři jsou v Jeseníku.
Podezřelé z vraždy: Dvě ženy čekají ve vazbě na soud. Měly zabít muže, který si prý přál zemřít a slibovat, že jeho tělo zmizí.
Podezřelí z přípravy útoku: Řecká policie zadržela dvě osoby, které měly dokončovat přípravy k teroristickému útoku v Athénách i na židovský cíl.
Podezření z několika let sexuálního násilí: Kriminalisté v minulých dnech zahájili trestní stíhání padesátiletého lékaře z pražské Hostivaře.
Prezident míří do Karviné: Po návštěvě dolu Darkov pokračuje cesta Petra Pavla Moravskoslezským krajem v Karviné. Tráva a tablety: Balíčky dovedly jihomoravské celníky k pěstírně marihuany a distributorovi návykových léků.
Meziroční růst deset procent: Ministerstva, úřady a jejich příspěvkové organizace letos zaměstnávají 499.056 lidí.
Nový první ministr: Po zvolení lídrem Skotské národní strany se Humza Yousaf složením slibu ujal úřadu šéfa skotské vlády.
Dva týdny po pohromě: Počet obětí bouře Freddy v Malawi přesáhl 600 a mnoho vysídlených lidí stále žije v provizorním ubytování.
Odpady zmizí z ulic: Pařížští popeláři se mají do středy vrátit do práce. Svou stávkou se zapojili do protestů proti penzijní reformě.
Labouristé odmítil Corbyna: Bývalý lídr britské opoziční strany nebude v příštích volbách na kandidátce strany. V Dolní sněmovně zasedá 40 let.
Poškozené meruňkové sady: Na Znojemsku a Břeclavku mrazivé jarní noci ohrožují úrodu meruněk. Těžce zraněný řidič obytného vozu: Vážná nehoda blokovala ve středu dopoledne hlavní trasu ze Strakonic do Budějovic u Libějovic.