deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Požár auta: Pražší hasiči likvidovali požár osobního auta v Novovysočanské ulici. Zraněnou osobu převzala záchranná služba.
Tři nálety za Kyjev za 24 hodin: Protiletecká obrana při třetím pondělním útoku sestřelila přes 20 dronů. Trosky zapálily mimo jiné jeden panelák.
Tragedie v dolnorakouské nemocnici: Při nočním požáru v nemocnici v Mödlingu zahynuli tři pacienti, devadesát lidí hasiči evakuovali.
Nová trať z Plzně do Mnichova: Jihočeský krajský úřad zahájil územní řízení ke stavbě trati z Plzně do Stodu, první úsek zamýšleného spoje do Bavorska.
Finále NHL: O Stanley Cup se letos utkají hokejisté Las Vegas Golden Knight a Florida Panthers, první utkání bude v sobotu.
Drony útočily v Moskvě: Útok drony zažila v úterý ráno ruská metropole, podle úřadů způsobily drobné škody, žádné oběti.
Zemřel Vítězslav Mácha: Ve věku 75 let odešel olympijský vítěz z Mnichova a dvojnásobný mistr světa v zápase.
Sjezd největší odborové centrály: Českomoravská konfederace odborových svazů bude v Praze jednat o dalším postupu proti vládním opatřením.
Česká tenisová jednička: Tenistka Petra Kvitová byla i navzdory vyřazení v 1. kole Roland Garros ráda, že se mohla grandslamu účastnit.
Noční útok na Kyjev: Ukrajinská metropole čelila v noci dalšímu masivnímu ruskému útoku. Nejméně jeden člověk zemřel, tři jsou zranění.
Dnes bude skoro jasno až polojasno: Nejvyšší denní teploty 19 až 23 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C.
Čínská vesmírná mise: K čínské vesmírné stanici Tchien-kung v noci z pouště Gobi odstartovala loď Šen-čou 16 s trojicí astronautů.
Kuriózní zásah: Záhadu mrtvoly v lese u Týna vyřešili strážníci. Rozuzlení bylo vážně nečekané. Měsíce vyjednávání jsou u konce: Přerovskou Meoptu kupují Američané, za 16 miliard.
Připomínky k vládnímu balíčku: Ekologové žádají osvobodit veřejnou dopravu od DPH.
Zdravotní péče: Obliba císařského řezu kvůli penězům od pojišťoven? Pošetilost, odmítá lékař.
Nová expozice v Retro muzeu Praha: Výstava přibližuje fenomén džínů v bývalém Československu.
Prohra tenistky Terezy Martincové: Hráčka se o překvapení v 1. kole tenisového Roland Garros nepostarala, s Jelenou Ostapenkovou prohrála.
Film Cesta: Vznikl dokument o integraci ukrajinských školáků, má inspirovat učitele.
Situace na Ukrajině: Rusko po odchodu wagnerovců od Bachmutu výrazně méně útočí.
Prohra tenistky Petry Kvitové: Česká jednička vypadla na tenisovém Roland Garros v 1. kole. Turnajová desítka prohrála s Italkou Cocciarettovou.
Velký test nealko radlerů: V současné době je tato skupina jednou z nejdynamičtěji rostoucích nápojových kategorií na českém trhu.
Nové omezení na hranicích: Mezi polskými sankcemi je i zákaz vjezdu kamionů z Ruska a Běloruska.
Úspěch tenisty Jiřího Lehečky: Na French Open porazil nasazenou jednadvacítku Jana-Lennarda Struffa. Je poprvé v Paříži ve 2. kole.
Poslední tempa: Bazén v České Vsi na třetinu roku zavírá.