deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Nové centrum pro rodičky: Má jej pražská porodnice U Apolináře. Oprava bude pokračovat.
Valorizace plateb za státní pojištěnce: Podle ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) se kvůli rostoucím nákladům státu snižovat nebude.
Tisíce afghánských uprchlíků: Britská vláda je chce vystěhovat z hotelů.
Slavnostní inaugurace: Nový rektor Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně byl slavnostně uveden do funkce.
Situace v Ostravě: Do klubu primátora Tomáše Macury vstoupili všichni, kdo opustili klub ANO.
Hodina pravdy: Chceme důstojné peníze, proto jsme vyšli do ulic, říká vysokoškolský docent Michal Hauser. Ochrana zvířat proti týrání: Psi odebraní z nevyhovujících podmínek hledají nové domovy. Požár ve výrobním podniku: Pracovníci se museli evakuovat, v Nové Roli hořel laserový stroj.
Semifinále hokejové extraligy: Utkají se v něm Pardubice s Třincem a Vítkovice s Hradcem Králové. Na východě Čech začne série v neděli, v Ostravě 4. 4.
Rozjásané náměstí Svobody v Brně: Májka zdobí centrum města. Studenti vyhlíží majáles. Čtvrtfinále play off extraligy: Třinečtí hokejisté porazili na svém ledě Spartu 5:1 a ovládli reprízu posledního finále stejně jako loni 4:2. Případ u plzeňského krajského soudu: V hádce kvůli nepořádku dvakrát bodl, za vraždu si odsedí deset let. Hromadné nehody na vysočinské D1: Bouralo pětadvacet kamionů a dva autobusy. Před sedmou hodinou večer už byl provoz obnoven.
Oznámení americké diplomacie: USA podporují zřízení zvláštního tribunálu pro stíhání zločinů agrese proti Ukrajině.
Stanovisko Petra Pavla: Souhlasí s požadavkem akademiků na vyšší mzdy zvlášť na filozofických fakultách. Mělo by být nalezeno systémové řešení.
Plány ministra zdravotnictví: Vlastimil Válek by spojení zdravotního a nemocenského pojištění podpořil, chystá analýzu.
K tragédii chyběly okamžiky: U Písku se málem srazily protijedoucí vlaky. Zastavily v poslední vteřině. Zázrak: Malý Matyáš porazil rakovinu, naučil se znovu chodit a hraje na bicí.
Kauza sportovních dotací: Státní zástupce trvá na vině Miroslava Pelty i ostatních.
První návštěva školy po jmenování do funkce: Prezident Pavel navštívil Frýdek-Místek. Setkal se s gymnazisty. Prezidentský pár v Moravskoslezském kraji: První dáma Eva Pavlová navštívila ostravské seniory.
Plány kabinetu Petra Fialy: Vláda se tento týden zřejmě nebude zabývat snížením počtu pošt.
Kopie 68 kusů zboží: Američtí celníci zabavili padělky luxusních módních doplňků za 700 tisíc dolarů.
Vysokoškolští vyučující v Praze: Vyzvali premiéra k řešení nízkých platů pedagogů v některých oborech. Protestní pochod zakončili u Pražského hradu.
Výsledky průzkumu: Jen pětina Američanů věří, že jejich děti se budou mít lépe.