Muži dvakrát porazili Horšovský Týn. Ženy nedovolily soupeřkám z Plzně získat ani jeden set.

ŽENY

SK Klatovy – TJ Sokol Plzeň - Skvrňany

1. zápas: 3:0 (25:18, 25:19, 25:19). První zápas žen nabídl poměrně vyrovnaný začátek, ale poté se domácí hráčky dostaly do herní pohody a pohlídaly si vedení v koncovkách všech tří setů. Domácí celek dokázal tlačit soupeře težkým podáním a skvělou útočnou hrou především smečařek, které pravděpodobně zahrály nejlepší zápas sezony.

2. zápas: 3:0 (25:17, 27:25, 25:18). Ve druhém zápase měly domácí hráčky trochu problém s přesným příjmem, dopustily se také zejména ve druhém setu několika chyb na podání a daly tím soupeřkám naději na výhru druhého setu. Domácí hráčky však koncovku otočily ve svůj prospěch. Třetí set již opět kontrolovaly.

Klatovské volejbalistky letos prohrály v šesti zápasech pouze jeden set a jsou tak na prvním místě tabulky společně s hráčkami TJ Plzeň - Bílá Hora.

MUŽI

SK Klatovy – TJ Dynamo Horšovský Týn

1. zápas: 3:1 (25:13, 25:16, 22:25, 25:13). Klatovští muži se hned po začátku museli vyrovnat se zraněním blokaře. I přes tuto nepříjemnost dokázali poměrně hladce vyhrát první set a stejně pokračovali i v setu druhém. V jasné koncovce druhého setu však dovolili soupeřům získat převahu a i když set vyhráli, rozjetí hosté dokázali získat třetí set pro sebe. Čtvrtý set si však domácí pohlídali.

2. zápas: 3:0 (25:18, 25:20, 25:14). Ve druhém zápase již soupeř nedokázal Klatovským vzdorovat a domácí celek vyhrál ho vyhrál bez ztráty setu.
Těmito výhrami se muži SK Volejbal Klatovy dostali na sedmou příčku v tabulce krajského přeboru. Josef Vlček