Ti i v dalším dvojzápase získali plný počet mistrovských bodů a s náskokem vedou tabulku oblastního přeboru Plzeňského kraje v národní házené.
To samé se ale nedá říci o mužích. Áčko TJ Vřeskovice hrálo v Litohlavech, odkud se body nevozí. A nepřivezli je ani vřeskovičtí házenkáři. Bodově se nedařilo ani B týmu mužů. Ten prohrál nejdříve venku v Hromnicích a druhý doma pak smolně o jednu branku s Blovicemi B. Radost z cenného bodu za remízu měly dorostenky, které doma ve vyrovnaném souboji hrály s béčkem Tymákova.

II. liga mužů

Litohlavy - Vřeskovice 29:21 (16:10). Domácí mají prvoligové zkušenosti. V posledních sezonách hrají II. ligu a vždy se pohybují v horních patrech tabulky. A svým výkonem to dokazovali i proti Vřeskovicím, které měly i tentokrát potíže se sestavou. Litohlavy od úvodního hvizdu plnily roli favorita. Dobře bránily, ale největší sílu měly v útoku, ve kterém hraje nejlepší střelec této soutěže Tyčař. Ten se prosadil osmnácti góly a i v tomto duelu, byl k neudržení. Po přestávce se sice hra vyrovnala, ale domácí si své vedení pohlídali až do závěrečného hvizdu. Branky Vřeskovic: Jánský 10, Vogeltanz 7, Brejcha 4.

Oblastní soutěž mužů I. třídy

Hromnice - Vřeskovice B 17:9 (11:5). Branky Vřeskovic: Míka 6, Štětina 3.

Vřeskovice B - Blovice B 12:13 (7:8). Branky Vřeskovic: Míka 5, Milas 4, Štětina 3.

Oblastní přebor dorostenek

Vřeskovice - Tymákov B 15:15 (8:9). Branky Vřeskovic: Blažková 7, M. Seklová 5, Babková, Císařová 1, Matoušková 1.

Oblastní přebor starších žáků

Vřeskovice - Plzeň-Újezd 26:13 (12:7). Branky Vřeskovic: Krs 13, Rada 7, Daniel Tureček 4, Bešta 2.

Nýřany - Vřeskovice 16:31 (7:15). Branky Vřeskovic: Krs 14, Rada 9, D. Tureček 7, Míka 1.

V sobotu 15, října hraje áčko mužů o druholigové body od 16.00 hodin se Šroubárnou Žatec. V neděli 16. října odehrají muži TJ Vřeskovice B předzápas od 9.15 hodin se Všenicemi, v 10.45 hodin bude zaháheno druholigové utkání mužů TJ Vřeskovice A - TJ Klášterec.

Karel Šot