VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky - stolní tenis

Klatovsko - Výsledky zápasů stolních tenistů

23.11.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: REPRO/Deník

DIVIZE (6. a 7. kolo): Sokol Horažďovice Hapon A – TJ Klatovy A 10:8 Mandák-Tůma 1, Křesák-Soukup 0, Křesák 3 (4), Soukup 3 (4), Tůma 2 (4), Mandák 1 (4) – Daniel Javorský-Šlehofer ml. 1, Pergler-Nováček 0, Daniel Javorský 3 (4), Pergler 3 (4), Šlehofer ml. 1 (4), Nováček 0 (4); Sokol Horažďovice Hapon A – Jiskra Domažlice A 4:10 Křesák-Soukup 0, Mandák-Tůma 0, Mandák 2 (3), Křesák 1 (3), Soukup 1 (3), Tůma 0 (3); Koc Sušice A – Jiskra Domažlice A 10:7 P. Kopřiva-P. Mazura 1, V.Sommer-Miroslav Vítovec 0, P. Kopřiva 4 (4), V. Sommer 3 (4), P. Mazura 2 (4), Miroslav Vítovec 0 (3); Koc Sušice A – TJ Klatovy A 8:10 P. Kopřiva-P. Mazura 1, V .Sommer-Miroslav Vítovec 0, P. Kopřiva 4 (4), P. Mazura 2 (4), V. Sommer 1 (4), Miroslav Vítovec 0 (4) – Daniel Javorský-Šlehofer ml. 1, Pergler-Tománek 0, Pergler 3 (4), Šlehofer ml. 3 (4), D. Javorský 2 (4), Tománek 1 (4).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2. TŘÍDY: Sokol N. Hospoda A – Koc Sušice B 10:4 Láriš ml.-Láriš st. 0, Oroš-P. Holý st. 0, Láriš ml. 3 (3), P. Holý st. 1 (3), Láriš st. 0 (3), Oroš 0 (3); Sokol Radnice A – Koc Sušice B 10:4.

DIVIZE ŽENY: Slavoj Stod – So Horažďovice Hapon 0:10 Račáková-Šourová 1, Račáková 3, Šourová 3, Vlčková 3; Sokol TeVo Bor B – Sokol Horažďovice Hapon 8:2 Račáková-Šourová 0, Račáková 1, Vlčková 1, Šourová 0.

OKRESNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY (5. kolo): Sokol Klatovy A – TJ Klatovy B 5:13 Prantl 3, Macura 1, Špirk 1, Plíšek 0 – Nováček-Gaborík 1, Šlehofer st.-Tománek 1, Gaborík 3, Nováček 3, Šlehofer st. 3, Tománek 2.

OKRESNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY (6. kolo): Koc Sušice D – So Horažďovice Hapon B 7:11 Kankrlík 3, Vlček 2, Kopa 1, Z. Mazura 1 – J. Malý-Částka 1, Šourová-Račáková 1, Holeček 4, Částka 2 (2), J. Malý 2, Šourová 1, Račáková 0 (2); Koc Sušice E – Okula Nýrsko A 12:6 Jaroš-P. Sommer 1, J. Kopřiva-Martin Vítovec 1, P. Sommer 4, J. Kopřiva 3, Jaroš 2, Martin Vítovec 1 – Bouberle 3, Vítovec 2, Kajínek 1, Doubek 0; TJ Klatovy B – TJ Klatovy C 16:2 Gaborík-Nováček 1, Hummel-Hummelová 1, Gaborík 4, Hummelová 4, Nováček 4, Hummel 2 – Kovářík 1, Zahradník 1, Kinský 0 (1), Petrmichl ml. 0, Toman 0 (3); Koc Sušice C – TK Volšovy 15:3 Kohout-Láriš st. 1, P. Vítek-Růžička 1, Kohout 4, Láriš st. 3, Růžička 3, P.Vítek 3 – Holeček 2, Gregor 1, Potužák 0, Štěpinová 0.

OKRESNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDA (6. kolo): So Plánice B – Bageta Dolany 13:5 Reiser-Hnis 1, J. Novák-Hlůžek 1, Koval 3, Hnis 2, J.Novák 2 (2), Reiser 2 (2), Čipera 1 (2), Hlůžek 1 (2) – Bejček 2, Černá 2 (3), Belfín 1, Kovářík 0 (1), Šrámek 0; Ekomont Svrčovec B – Okula Nýrsko B 4:14 Cibulka-Šteidl 1, Behenský 1, Cibulka 1, Straka 1, Hais 0 (3), Šteidl 0 (1) – Neudek-Strieženec 1, Kajínek 4, Strieženec 4, Neu〜dek 3, Kubalík 2; SDH Dolany – TJ Klatovy D 12:6 Pinkava-Řeřicha 1, Pinkava 4, Řeřicha 4, Osvald 2, Hais 1 – S. Javorský-Kurc 1, Cibulka 2, S. Javorský 1, Kurc 1, Netrval 1; So Horažďovice Hapon C – So Horažďovice Hapon D 12:6 Křesáková-Vlčková 1, Cába 4, Mejta 3, Vlčková 3, Křesáková 1 – Jungr-Vavřička 1, Jungr 3, Račáková 1, Vavřička 1, K.Malý 0 (2), Šourová 0 (2); So Strážov A – TJ Žichovice A 14:4 Kolář ml.-Josef Soušek 1, Kolář st.-Presl 1, Josef Soušek 4, Presl 3, Tureček 3, Kolář ml. 1 (1), Kolář st. 1 (3) – Mika 2, Stulík 2, Hagara 0, Pekarík 0; Ekomont Svrčovec A – TTC Laka Železná Ruda A 13:5 Kinský-Řeřicha 1, Peksa-Šilhavý 1, Kinský 4, Peksa 3, Řeřicha 2, Šilhavý 2 (2), Klika 0 (2) – Pajer 3, Matičková 1, Scheinherr 1, Matička 0.

OKRESNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY (6. kolo): TJ Žichovice B – So Mochtín B 5:5 Stulík-Leipelt 1, Stulík 3, Leipelt 1 – Plášek 2, Truska 2, Voráč 1; Peruň Janovice – TTC Laka Ž. Ruda B 6:4 Kameník-Urban 1, Kameník 2, Mikuláš 2, Urban 1 (2), Reitmajer 0 (1) – Scheinherr 3, Hacker 1, Burda 0; So Švihov – Sok Strážov C 0:10 Černý 0 (2), Kováříková 0 (2), Šlapák 0 (1), Tyrpekl 0, Zeman 0 (1) – Kalivoda-Kroupar 1, Kalivoda 3, Kroupar 3, Valdman 3; Sokol Klatovy B – SoKlatovy C 7:3 Končický-Weinmann 1, Končický 3, Weinmann 3 – Bureš 1, Mimochodek 1, Novák 1; Okula Nýrsko C – So Strážov B 3:7 Kazda-Zvonarev 1, Kazda 2, Černý 0 (2), Pellerová 0 (1), Tomanová 0 – Z. Denk 3, Kreibich 2, Šmalcl ml. 2.

(eug)

23.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 13 500 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATELÉ MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Agenturní zaměstnání, krátkodobé zaměstnání, Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy a.s., POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, VÝHODOU: potravinářský průkaz, Kontakt možný telefonicky (pracovní dny 9 - 16 hodin) nebo e-mailem 296 411 488, smi@tnet.cz. Pracoviště: Stamont-metal international,spol. s r.o. - prac. drůbežářský závod klatovy, ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Maxim Koněv, +420 296 411 488.

Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 26 000 Kč

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) VEDOUCÍ SMĚNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: SŠ, SOU, zodpovědnost, znalost práce s PC, flexibilita, ochota učit se novým věcem, zkušenost s vedením týmu podmínkou, NÁPLŇ PRÁCE: organizování průběhu zakázek dle stanoveného plánu a priorit, dohled nad průběhem zakázek výrobou, organizování práce směny, kontrola výrobků, zadávání a kontrolování povinných údajů do PC, provádění inventury, stanovení měsíčního ohodnocení zaměstnanců, motivace, podpora a vedení týmu zaměstnanců ve výrobě, NABÍZÍME: příspěvek na stravování (oběd/večeře za 25 Kč), 5 týdnů dovolené, flexi poukázky, příspěvek na dopravu, výhodnější tarif Vodafone, čtvrtletní benefity, odměna za docházku 2 000 Kč/měsíc, a další, MZDA: 26 000 Kč + prémiová složka mzdy 0 - 2 000 Kč, v případě zkušeností dohodou. Pracoviště: Greiner aerospace cz spol. s r.o., Komenského, č.p. 895, 340 22 Nýrsko. Informace: Dagmar Schneedörflerová, +420 376 804 126.

Výroba - Výroba Montážní dělník 17 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 11. Poznámka: PRACOVNÍ NÁPLŇ: lepení dílů do požadovaných tvarů z pěnových dílů a jejich potahování nehořlavou látkou, práce s lepidlem, nůžkami, lehkou pěnou a látkou., , NABÍZÍME: pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod., odměna za docházku 2 000 Kč, doprava firemní + dopravné, dotované stravování za 25 Kč, příspsěvek na dovolenou 10 000 Kč/rok, flexi poukázky, vstupenky do bazénu, čtvrtletní doměny, firemní akce, Mzda 104 - 118 Kč/hod., , První kontakt možný telefonicky (8 - 15 hodin), e-mailem.. Pracoviště: Greiner aerospace cz spol. s r.o., Komenského, č.p. 895, 340 22 Nýrsko. Informace: Dagmar Schneedörflerová, +420 376 804 126.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 400 Kč

Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva DĚLNÍK/CE DO PROVOZU DŘEVOVÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13400 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavky: průkaz na motorovou pilu a vysokozdvižný vozík výhodou., Kontakt: Vladislav Havránek, e-mail: Vladislav.havranek@lignopro.cz, telefon 602392082, Po určité době možnost uzavření smlouvy na pracovní poměr. , Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 9 hodin -15 hodin, e-mailem., Místo výkonu práce: Dlouhá Ves 44, 342 01 Sušice 1. Pracoviště: Ligno pro s.r.o. - pracoviště, 342 01 Sušice 1. Informace: Radek Havránek, +420 602 392 082.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Nenapravitelný zloděj skončil ve vazbě

Okresní přebor 2017/2018: Luby B (červené dresy) - Sušice B
34

FOTO: Vítězný gól dali Klatovští v 91. minutě

Klatovské snowboardcrossařky získaly medaile na mistrovství ČR i v českém poháru

Klatovy – Úspěšnou sezonu mají v letošním roce za sebou snowboardisté klatovského klubu Snow Rockets. Od ledna do března se konaly závody Českého poháru ve snowboardcrossu v Peci pod Sněžkou a v Dolní Moravě.

Šťastná třináctka pro Kometu a červené trenky pro Zemana: videosouhrn víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 21. až 22. dubna 2018.

Na zámek v Lužanech se sjedou nevěsty i Heidi Janků

Lužany – Nevěsty na zámku. Tak se jmenuje soutěž o nejkrásnější svatební šaty, která se koná v sobotu 5. května od 14 hodin v zámeckém parku v Lužanech.

V pondělí přineseme plakát začátečníků a mini pokročilých Karate klub

Klatovsko - V pondělí opět pokračuje v Klatovském deníku projekt „Deník nám fandí". V dalším dílu přineseme plakát začátečníků a mini pokročilých KK Klatovy.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT