VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky - stolní tenis

Klatovsko - Výsledky zápasů stolních tenistů

23.11.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: REPRO/Deník

DIVIZE (6. a 7. kolo): Sokol Horažďovice Hapon A – TJ Klatovy A 10:8 Mandák-Tůma 1, Křesák-Soukup 0, Křesák 3 (4), Soukup 3 (4), Tůma 2 (4), Mandák 1 (4) – Daniel Javorský-Šlehofer ml. 1, Pergler-Nováček 0, Daniel Javorský 3 (4), Pergler 3 (4), Šlehofer ml. 1 (4), Nováček 0 (4); Sokol Horažďovice Hapon A – Jiskra Domažlice A 4:10 Křesák-Soukup 0, Mandák-Tůma 0, Mandák 2 (3), Křesák 1 (3), Soukup 1 (3), Tůma 0 (3); Koc Sušice A – Jiskra Domažlice A 10:7 P. Kopřiva-P. Mazura 1, V.Sommer-Miroslav Vítovec 0, P. Kopřiva 4 (4), V. Sommer 3 (4), P. Mazura 2 (4), Miroslav Vítovec 0 (3); Koc Sušice A – TJ Klatovy A 8:10 P. Kopřiva-P. Mazura 1, V .Sommer-Miroslav Vítovec 0, P. Kopřiva 4 (4), P. Mazura 2 (4), V. Sommer 1 (4), Miroslav Vítovec 0 (4) – Daniel Javorský-Šlehofer ml. 1, Pergler-Tománek 0, Pergler 3 (4), Šlehofer ml. 3 (4), D. Javorský 2 (4), Tománek 1 (4).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2. TŘÍDY: Sokol N. Hospoda A – Koc Sušice B 10:4 Láriš ml.-Láriš st. 0, Oroš-P. Holý st. 0, Láriš ml. 3 (3), P. Holý st. 1 (3), Láriš st. 0 (3), Oroš 0 (3); Sokol Radnice A – Koc Sušice B 10:4.

DIVIZE ŽENY: Slavoj Stod – So Horažďovice Hapon 0:10 Račáková-Šourová 1, Račáková 3, Šourová 3, Vlčková 3; Sokol TeVo Bor B – Sokol Horažďovice Hapon 8:2 Račáková-Šourová 0, Račáková 1, Vlčková 1, Šourová 0.

OKRESNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY (5. kolo): Sokol Klatovy A – TJ Klatovy B 5:13 Prantl 3, Macura 1, Špirk 1, Plíšek 0 – Nováček-Gaborík 1, Šlehofer st.-Tománek 1, Gaborík 3, Nováček 3, Šlehofer st. 3, Tománek 2.

OKRESNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY (6. kolo): Koc Sušice D – So Horažďovice Hapon B 7:11 Kankrlík 3, Vlček 2, Kopa 1, Z. Mazura 1 – J. Malý-Částka 1, Šourová-Račáková 1, Holeček 4, Částka 2 (2), J. Malý 2, Šourová 1, Račáková 0 (2); Koc Sušice E – Okula Nýrsko A 12:6 Jaroš-P. Sommer 1, J. Kopřiva-Martin Vítovec 1, P. Sommer 4, J. Kopřiva 3, Jaroš 2, Martin Vítovec 1 – Bouberle 3, Vítovec 2, Kajínek 1, Doubek 0; TJ Klatovy B – TJ Klatovy C 16:2 Gaborík-Nováček 1, Hummel-Hummelová 1, Gaborík 4, Hummelová 4, Nováček 4, Hummel 2 – Kovářík 1, Zahradník 1, Kinský 0 (1), Petrmichl ml. 0, Toman 0 (3); Koc Sušice C – TK Volšovy 15:3 Kohout-Láriš st. 1, P. Vítek-Růžička 1, Kohout 4, Láriš st. 3, Růžička 3, P.Vítek 3 – Holeček 2, Gregor 1, Potužák 0, Štěpinová 0.

OKRESNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDA (6. kolo): So Plánice B – Bageta Dolany 13:5 Reiser-Hnis 1, J. Novák-Hlůžek 1, Koval 3, Hnis 2, J.Novák 2 (2), Reiser 2 (2), Čipera 1 (2), Hlůžek 1 (2) – Bejček 2, Černá 2 (3), Belfín 1, Kovářík 0 (1), Šrámek 0; Ekomont Svrčovec B – Okula Nýrsko B 4:14 Cibulka-Šteidl 1, Behenský 1, Cibulka 1, Straka 1, Hais 0 (3), Šteidl 0 (1) – Neudek-Strieženec 1, Kajínek 4, Strieženec 4, Neu〜dek 3, Kubalík 2; SDH Dolany – TJ Klatovy D 12:6 Pinkava-Řeřicha 1, Pinkava 4, Řeřicha 4, Osvald 2, Hais 1 – S. Javorský-Kurc 1, Cibulka 2, S. Javorský 1, Kurc 1, Netrval 1; So Horažďovice Hapon C – So Horažďovice Hapon D 12:6 Křesáková-Vlčková 1, Cába 4, Mejta 3, Vlčková 3, Křesáková 1 – Jungr-Vavřička 1, Jungr 3, Račáková 1, Vavřička 1, K.Malý 0 (2), Šourová 0 (2); So Strážov A – TJ Žichovice A 14:4 Kolář ml.-Josef Soušek 1, Kolář st.-Presl 1, Josef Soušek 4, Presl 3, Tureček 3, Kolář ml. 1 (1), Kolář st. 1 (3) – Mika 2, Stulík 2, Hagara 0, Pekarík 0; Ekomont Svrčovec A – TTC Laka Železná Ruda A 13:5 Kinský-Řeřicha 1, Peksa-Šilhavý 1, Kinský 4, Peksa 3, Řeřicha 2, Šilhavý 2 (2), Klika 0 (2) – Pajer 3, Matičková 1, Scheinherr 1, Matička 0.

OKRESNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY (6. kolo): TJ Žichovice B – So Mochtín B 5:5 Stulík-Leipelt 1, Stulík 3, Leipelt 1 – Plášek 2, Truska 2, Voráč 1; Peruň Janovice – TTC Laka Ž. Ruda B 6:4 Kameník-Urban 1, Kameník 2, Mikuláš 2, Urban 1 (2), Reitmajer 0 (1) – Scheinherr 3, Hacker 1, Burda 0; So Švihov – Sok Strážov C 0:10 Černý 0 (2), Kováříková 0 (2), Šlapák 0 (1), Tyrpekl 0, Zeman 0 (1) – Kalivoda-Kroupar 1, Kalivoda 3, Kroupar 3, Valdman 3; Sokol Klatovy B – SoKlatovy C 7:3 Končický-Weinmann 1, Končický 3, Weinmann 3 – Bureš 1, Mimochodek 1, Novák 1; Okula Nýrsko C – So Strážov B 3:7 Kazda-Zvonarev 1, Kazda 2, Černý 0 (2), Pellerová 0 (1), Tomanová 0 – Z. Denk 3, Kreibich 2, Šmalcl ml. 2.

(eug)

23.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Číšník/servírka 18.000 - 20.000 Kč 19 000 Kč

Do rodinného podniku na Šumavě hledáme číšníka/servírku

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 19 000 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK, kontakt: p. Kobera, tel. 608 028 065, e-mail: kobera@transmixbeton.cz nebo p. Sedláčková, tel. 602 210 315. Pracoviště: Transmix beton, společnost s ručením omezeným, pracoviště, Dr. Sedláka, č.p. 903, 339 01 Klatovy 1. Informace: Luboš Kobera, +420 608 028 065.

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 86 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATEL MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 86.2 kč. Volných pracovních míst: 18. Poznámka: Agenturní zaměstnání, Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy a.s., ul. 5. května 112, Klatovy , POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, práce v chladu, Kontakt: Olga Tomjaková 777 762 276 (9 - 10 hodin), adowsro@seznam.cz. Pracoviště: Adow s.r.o. - drůbežářský závod klatovy, ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Olga Tomjaková, +420 777 762 276.

Ostatní - Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu PALIČ, 15 000 Kč

Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu PALIČ, DĚLNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘP sk. B podmínkou, Směna: 8 - 16.30h, Výhodou: ŘP sk. C, VZV, zkušenosti s pálením, Kontakt: Hurt Pavel, tel.: 603 171 630. Pracoviště: Zp kovošrot s.r.o., Koldinova, č.p. 896, 339 01 Klatovy 1. Informace: Pavel Hurt, +420 603 171 630.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Dívka z dětského domova je už druhý týden nezvěstná

Na kole a pěšky proti úložišti - 15. ročník.

Protestovali proti úložišti radioaktivního odpadu

Usmrcené oči Berouskových tygrů a širý, černý lán: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. července 2018.

FOTO: Dragon Cup ovládli Fanoušci defenzivního fotbalu

Vrhaveč – Osm týmů startovalo na 2. ročníku turnaje v malé kopané Dragon Cup ve sportovním areálu Sokola Vrhaveč.

Muž, který nechal štěňata umřít hlady, půjde před soud. Hrozí mu pět let

Klatovsko – Až pět let kriminálu hrozí Václavu M. (49) z Radkovic na Měčínsku, kterého klatovská policie nyní obvinila z týrání zvířat. Muž před měsícem odsoudil k smrti štěňata, která zanechal napospas osudu na poli u Radkovic. Část z nich skutečně zemřela hladem a žízní.

Druhá hokejová liga se bude hrát ve čtyřech skupinách

Klatovy – V novém formátu se odehraje příští ročník 2. hokejové ligy, který odstartuje 12. září. Dvacet osm týmů bude rozděleno do čtyř sedmičlenných skupin – Sever, Střed, Jih a Východ.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT