Ti doma porazili Všenice a v druholigové tabulce poskočili se ziskem 6 bodů již na 4. místo.

Na domácím hřišti se naopak bodově nedařilo chudenickým ženám, doma prohráli muži TJ Vřeskovice B i vřeskovické dorostenky.

II. LIGA MUŽŮ

Vřeskovice – Všenice 20:18 (10:8).

Domácím citelně chyběli útočníci z Přeštic Pavel Kydlíček a Marek Brada, a tak do hry museli naskočit hráči B týmu. I přesto se vřeskovický tým dokázal vypnout ke kvalitnímu výkonu, který mu přinesl další dva body. Zásluhu na tom má výborná hra obrany i obou brankářů Šticha a Urbana. Hlavně Petr Urban tým podržel, když chytil pokutový hod a několik dalších nebezpečných střel.

Branky Vřeskovic: Tomáš Jánský 9, Miroslav Černý 5, Jan Matoušek 4, Jan Černý 2

Tabulku vede s 10 body Sokol Záluží, se 6 body jsou od 2. do 4. místa Podlázky, Čakovice a Vřeskovice. Střed tabulky tvoří týmy s pěti body – Žatec, Všenice, Raspenava a Litohlavy. Ejpovice jsou se 4 body na 9. místě, za nimi jsou Řevnice (3 body), Most (3) a 12. Kyšice (2 body).

OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Vřeskovice B – Rožmitál 22:29 (11:13). S hostujícím Spartakem odehrála domácí záloha poměrně vyrovnanou partii jen v prvním poločase.

Branky Vřeskovic: Jan Matoušek 14, Tomáš Blohmann 6, Jan Míka 1, Milan Rada 1

OBLASTNÍ PŘEBOR ŽEN

Chudenice – Stupno 12:16 (5:8). Soupeř ze Stupna byl nad síly domácího Sokola.

Branky Chudenic: Kristýna Kacerovská 8, Šteflová 2, Němečková 1, Zoubková 1

OBLASTNÍ PŘEBOR DOROSTENEK

Vřeskovice – Přeštice 13:14 (2:5). Přeštice vedly během zápasu o několik branek, ale pak se třásly o vítězství. Domácí hráčky mohutně dotahovaly, nakonec to nestačilo.

Branky Vřeskovic: Blažková a Seklová po 5, Císařová 2, Matoušková 1

Karel Šot