Ti měli výborný podzim 2010, po první polovině ročníku 2010/2011 vedli s převahou tabulku oblastního přeboru v národní házené a na jaře 2011 se chtějí pokusit o zisk titulu přeborníka Plzeňského kraje.

Úvodní zápas v Kyšicích jim však nevyšel podle představ. Zaspali hlavně v úvodu utkání, nakonec ale uhráli alespoň remízu a v tabulce mají na 1. místě stále náskok tří bodů před B týmem Nezvěstic a Plzní Újezdem B, čtyři body na Vřeskovice ztrácí čtvrté Litice.

Béčko mužů Vřeskovic zahajovalo jarní sezonu doma proti Dobřívu. Prohrálo vysoko 20:30 a v tabulce je zatím na 10. místě ze 14 účastníků.

Oblastní přebor mužů

TJ Sokol Kyšice - TJ Vřeskovice 20:20 (12:11). Úvod zápasu hostům z Vřeskovic vůbec nevyšel, během několika minut prohrávali 0:5. Domácím vycházelo v útoku, na co sáhli, u hostů to bylo naopak. Postupem času se favorizované Vřeskovice začaly zlepšovat a v poločase prohrávaly už jen o jednu branku. Ale úvod druhé části hry byl podobný tomu prvnímu, domácí svému soupeři opět brankově „utekli“, ale závěr takticky nezvládli. Zkušenější hosté toho využili alespoň k zisku jednoho bodu. Branky Vřeskovic: Vogeltanz 11, Černý 6, Štych 3.

Oblastní soutěž mužů I. třídy

TJ Vřeskovice B - Sokol Dobřív 20:30 (9:16). Hosté přijeli k zápasu sice jen se sedmi hráči, ale na jejich výkonu to znát nebylo. Od první minuty měly navrch útoky obou týmů, dlouho se hrálo vyrovnaně, ale postupně si soupeř z Dobříva svojí klidnou a přesnou střelbou vybudoval náskok, který se ukázal být jako rozhodující. Obrana domácích nenašla účinný recept na soupeřovu útočnou hru a byla z toho nakonec prohra o deset branek. Branky Vřeskovic: Jánský 11, Míka 6, Mařík 2, Milas.

V neděli 10. dubna se bude v Chudenicích hrát derby oblastní soutěže I. třídy mužů Sokol Chudenice - TJ Vřeskovice B. Ve Vřeskovicích se od 10.45 hodin hraje zápas oblastního přeboru mužů TJ Vřeskovice A - TJ Příchovice B. Do bojů o mistrovské body vstupuje i házenkářská mládež. Vřeskovičtí žáci zajíždí v sobotu 9. dubna do Rožmitálu, starší žačky do Blovic.