Házenkáři TJ Vřeskovice odehráli doma čtyři mistrovské zápasy. Žačky, žáci i muži B proti kvalitním spoupeřům neuspěli, áčko mužů TJ Vřeskovice však získalo dva hodně cenné body za těsnou výhru 19:18 nad silným béčkem Diossu Nýřany.

Oblastní přebor mužů

TJ Vřeskovice - Dioss Nýřany B 19:18 (11:9)

Za stálého deště a na těžkém terénu si domácí házenkáři udržovali stále tří až čtyř〜gólový náskok. V závěru utkání hosté stav srovnali, v dramatické koncovce ale přece jen stálo sportovní štěstí na straně domácích hráčů, kteří zápas dotáhli do vítězného konce. Z pohledu trenéra Votýpky to bylo vydřené vítězství, když tým tentokráte nepodržel brankář. Ale i bez Miroslava Černého se dařilo útoku i obraně.

Branky domácích: D. Štych a Vogeltanz 8, J. Černý 2, J. Míka 1.

Oblastní soutěž mužů I. třídy

TJ Vřeskovice B - TJ Přeštice B 7:11 (4:7)

I tento duel se hrál za nepříznivého počasí a hosté, kteří vedou tabulku, si bez problémů dokráčeli pro dva mistrovské body. Domácí tým nepodal očekávaný výkon, svému soupeři úlohu favorita hodně usnadnil. Branky domácích: Matoušek 4, Jánský, Babka a Brejcha po 1.

Oblastní přebor starších žáků

TJ Vřeskovice - TJ Příchovice 14:15 (7:9)

Vyrovnaný duel skončil těsnou výhrou hostů, kteří se na dva mistrovské body hodně nadřeli. Branky domácích: Krs 10, Bešta 4.

Oblastní přebor st. žaček

TJ Vřeskovice - TJ Příchovice 9:22 (6:11)

Hostující družstvo potvrdilo roli favorita a s přehledem vyhrálo. Branky domácích: M. Seklová 5, Babková 2, Císařová a Matoušková po 1.
V dalším mistrovském kole zajíždí všechna házenkářská družstva TJ Vřeskovice na hřiště svých soupeřů. Béčko mužů do Žerovic, áčko do Litic, žáci i žačky do Tymákova.