Po tuhém boji přivezli dva cenné body, které si připsali do tabulky oblastního přeboru v národní házené a stále ji s náskokem vedou. Body ze hřiště soupeře přivezli i muži B ze Všenic, jen starší žákyně TJ Vřeskovice se vrátily z Příchovic s prázdnou.

Oblastní přebor mužů

Blovice A - Vřeskovice A 13:15 (9:9). Začátek se hostům vůbec nepovedl. Vřeskovický útok se proti nejlepší obraně soutěže prosazoval obtížně, na druhé straně padly po chybách v obraně góly a domácí vedli v 7. minutě již 4:1. V té době byl navíc vyloučen vřeskovický kanonýr Vogeltanz. Hosté se ale v oslabení dostali paradoxně zpět do zápasu, hra se vyrovnala. Vřeskovičtí postupně snižovali domácí náskok a do poločasu srovnali na 9:9. Po změně stran se čekalo na další branku neuvěřitelných šestnáct minut, protože brankáři obou týmů byli oporou. Pak šly ale znovu do vedení Blovice, hosté z Vřeskovic museli opět dotahovat. V 53. minutě prohrávali 11:13, ale závěr se jim vydařil. Nejenže vyrovnali na 13:13, ale přidali ještě dvě branky, které přinesly další cenné dva body do tabulky. Branky Vřeskovic: Štych 6, Vogeltanz 5, Černý 3, Brejcha 1.

Oblastní soutěž mužů I. třídy

Všenice B - Vřeskovice B 19:21 (10:11). Vyrovnaný zápas záloh obou mužstev měl dramatickou zápletku, která nakonec dopadla lépe pro hostující Vřeskovice. Branky Vřeskovic: Matoušek 10, Jánský 6, Míka 4, Mařík 1.

Oblastní přebor st. žákyň

Příchovice - Vřeskovice 21:13 (14:4). Hra byla vyrovnaná jen tehdy, když odpočívala na střídačce domácí kanonýrka Levorová, autorka 14 branek v tomto duelu. Domácím hráčkám se navíc povedl začátek utkání a pak s přehledem zápas dotáhly do vítězného konce. Branky Vřeskovic: Hergelová 4, Seklová, Matoušková a Císařová po 3.

Karel Šot