Hosté byli v prvním poločase lepší, ale domácí Sokol nakonec dosáhl zlepšeným výkonem po přestávce na dva body a v tabulce se posunul se 4 body na 10. příčku tabulky. Vřeskovice jsou přesně uprostřed tabulky na 6. místě, když zatím získaly 6 bodů a skóre 99:102. Po delší době zabodovalo naplno béčko mužů TJ Vřeskovice, a to nečekaně v Nýřanech. Na body nedosáhli mladší žáci, kteří doma podlehli Božkovu.

II. LIGA MUŽŮ

Kyšice – Vřeskovice 18:17 (6:6).

Domácí Sokol měl na kontě zatím jen dva body, a tak favoritem tohoto duelu byli hosté, kteří jich zatím nasbírali šest. První poločas tomu odpovídal, ale v obraně se vřeskovickým házenkářům moc nedařilo a poločas skončil 6:6. Po přestávce se hostům přestalo dařit i v útoku, a tak z toho bylo drama se šťastnějším koncem pro Kyšice.

Branky Vřeskovic: Miroslav Černý 7, Marek Brada 6, Tomáš Jánský 4.

Tabulka II. ligy se hodně vyrovnává, soupeřům odskočil jen Sokol Záluží, který ji s 12 body a skóre 116:84 vede bez jediné porážky vede.

OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Nýřany B – Vřeskovice B 17:21 (8:9).

Vřeskovická záloha je nováčkem této nejvyšší oblastní soutěže a zatím nemá bodů na rozdávání, uzavírala tabulku. Podle papírových předpokladů neměla bodovat ani v Nýřanech, protože domácí Dios byl s 10 body na 4. místě tabulky. Jenže hosté svého soupeře zaskočili aktivní hrou od první do poslední minuty zápasu, vybojovali dva mistrovské body a v tabulce rázem poskočili na 9. příčku (přebor má 12 účastníků) s celkovým ziskem 4 bodů a skóre 106:134.

Branky Vřeskovic: Jan Matoušek 12, Tomáš Blohmann 9

OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Vřeskovice – Božkov 7:11 (6:6).

Do přestávky drželi Vřeskovičtí se soupeřem krok, ale po přestávce se jim přestalo dařit v útoku, a hosté si tak pohodlně odvezli oba mistrovské body. Střelci branek neuvedeni.

POZVÁNKA NA HÁZENOU

Ve Vřeskovicích se v neděli 6. října od 10.45 hodin hraje utkání oblastního přeboru mužů Vřeskovice B – Osek, od 14 hodin je pak na pořadu zápas II. ligy mužů Vřeskovice – Raspenava.

Karel Šot