Klatovské volejbalistky však před domácím publikem nepředvedly optimální výkon a ze čtyř zápasů jen jeden vyhrály.

TJ Klatovy - TJ Sokol Plzeň Letná 1:2 (25:22, 18:25, 11:15). V prvním zápasu se klatovským hráčkám vydařil nástup do prvního setu, kdy soupeře zcela zaskočily a jednoznačně přehrály. V dalších setech Letná zlepšila svoji hru, zatímco domácí volejbalistky dělaly zbytečné chyby při příjmu, což nakonec vedlo k jejich porážce v tiebreaku.

TJ Klatovy - SKP Rapid Sport Plzeň 1:2 (25:23, 18:25, 9:15). „Už od prvního setu našim hráčkám naprosto chyběla chuť do hry a s polovičním nasazením se nedá hrát ani proti slabšímu soupeři,“ připomněl trenér TJ Klatovy Tomáš Kozák. Ve druhém a třetím setu se nedařilo už žádné z domácích hráček, a tak Rapid zaznamenal svou první výhru v krajské soutěži.

TJ Klatovy - TJ Jiskra Domažlice 2:1 (25:20, 19:25, 15:11). V zápase předvedly Klatovy jednoznačně nejlepší výkon celého dne. „Výrazně se zlepšila přihrávka podání i hra v poli,“ vyzdvihl kouč Kozák. Přesto byl zápas až do konce velmi dramatický a diváci si jistě přišli na své.

TJ Klatovy - TJ Lokomotiva Plzeň 0:2 (14:25, 11:25). Proti dosud neporaženému družstvu Lokomotivy nastupovaly domácí hráčky s odhodláním, ale už brzy se soupeřkami nestačily držet krok a jednoznačně prohrály. „Základním nedostatkem byla opět nepřesná přihrávka a z toho vyplývající nedůrazný útok,“ kritizoval klatovský trenér.

Sestava Klatov: Kristýna Šimáčková, Darina Kalistová - Eva Petrmichlová, Markéta Illetšková - Nikola Kišacová, Bára Sýkorová, Zuzana Marytová, Anna Marytová, Markéta Voglová - Aneta Kišacová.

Trenéři: Jana Nová, Tomáš Kozák.