„Do prvního zápasu jsme vstoupily skvěle a v prvním setu nám vyšlo téměř vše, na co jsme sáhly. Poté jsme začaly více chybovat a neudržely jsme náskok, který jsme si vždycky v průběhu dalších setů vybudovaly. V koncovkách jsme ale zabraly, byly jsme odvážnější než soupeřky a zápas jsme vyhrály 3:0," hodnotila úvodní mač s Kladruby klatovská volejbalistka Eva Petrmichlová, která ale kvůli problémům se zády nehrála a vše dirigovala jen z lavičky.

Klára Strnadová na MS WAKO 2023.
Kickboxerka Klára Strnadová je mistryní světa. Pořád mi to nedochází, svěřila se

„Vstup do druhého zápasu nám naopak vůbec nevyšel. Trvalo nám dlouho, než jsme se dostaly do tempa. Ještě se nám první set povedlo dotáhnout do vyrovnané koncovky, ale tu jsme bohužel prohrály. To soupeřky nakoplo, začaly velmi dobře bránit naše útoky a už nás až do konce zápasu k ničemu nepustily," litovala Eva Petrmichlová po porážce 0:3.

Po první polovině sezony se klatovské volejbalistky nachází v pětičlenné tabulce skupiny A krajského přeboru na druhém místě, ale na první Kladruby ztrácí pouhý bod. A o víkendu mohou lídra alespoň na pár dní přeskočit, protože hrají další dvojkolo s posledním béčkem Domažlic, zatímco vedoucí Kladruby mají kvůli lichému počtu účastníků tentokrát volný víkend.

Krajský přebor žen I. třídy, výsledky 9. a 10. kola: SK Volejbal Klatovy - TJ Kladruby 3:0 (15, 23, 26) a 0:3 (-27, -19, -20), Lokomotiva Plzeň C - Volejbal Domažlice B 3:2 (15, -23, 26, -20, 8) a 3:2 (23, -11, -18, 23, 20), volejbalistky TJ Sokol Plzeň-Skvrňany měly volno (lichý počet účastníků).

Následující program (11. a 12. kolo) - sobota 9.00 a 12.00: SK Volejbal Klatovy - Volejbal Domažlice B, 9.00 a 13.00: Lokomotiva Plzeň C - TJ Sokol Plzeň-Skvrňany, volejbalistky TJ Kladruby mají volno (lichý počet účastníků).

Krajský přebor I. třídy žen, skupina A.Krajský přebor I. třídy žen, skupina A.Zdroj: ČVF

Florbalistky FbC Otavské Vydry.
Florbalistky Otavských Vyder nebodovaly. Hořký: Ale nebyli jsme horším týmem