„Zápasy proti Skvrňanům jsou vždy velmi náročné, navíc jsme tentokrát i díky ranní ledovce jely v oslabené sestavě. Kvůli omezeným možnostem střídání jsme tak v jednu chvíli měly na hřišti společně tři nahrávačky," poznamenala klatovská volejbalistka Eva Petrmichlová, která je stále zraněná, a tak svoje spoluhráčky podporovala "jen" v roli trenérky. „Vstup do prvního zápasu se nám ale povedl, dařilo se nám v útoku i při obraně na síti a Skvrňany dlouho hledaly recept na naše bloky. Zápas dospěl až do tiebreaku, který jsme díky větší odvaze v útoku dokázaly vyhrát a vybojovat tak dva body," potěšilo jí.

Muži Sport Clubu Klatovy (na archivním snímku florbalisté v černých dresech) podlehli favorizovaným Drakům z Říčan 4:11.
Slušný zápas, na kterém se dá stavět, říkal trenér Klatov po porážce v Říčanech

„Ve druhém utkání jsme pokračovali v dobré hře, bohužel už byla znát větší únava našich hráček a prohrály jsme dvě vyrovnané koncovky. Navíc se nám nepovedl druhý set, kdy jsme měly problémy na přihrávce a prohrály jsme 0:3," hodnotila druhý souboj se sokem z Plzně. V posledním dvojutkání tohoto roku jedou klatovské ženy zase do Plzně, kde je v sobotu (od 10 a 14 hodin) na Jižním Předměstí čeká náročná bitva s céčkem Lokomotivy Plzeň.

Krajský přebor žen I. třídy, skupina A, výsledky 13. a 14. kola: TJ Sokol Plzeň-Skvrňany - SK Volejbal Klatovy 2:3 (-17, 18, -22, 20, -11) a 3:0 (22, 13, 27), Volejbal Domažlice B - TJ Kladruby 0:3 (-18, -14, -17) a 0:3 (-19, -19, -15), ženy Lokomotivy Plzeň C měly volno. Následující program (15. a 16. kolo) - sobota 10.00 a 14.00: TJ Kladruby - TJ Sokol Plzeň-Skvrňany, Lokomotiva Plzeň C - SK Volejbal Klatovy, ženy Volejbal Domažlice B mají volno.

Zdroj: ČVF

Hokejisté TJ Start Luby (na archivním snímku hráči v tmavých dresech) překvapili, když na zimním stadionu v Rokycanech přehráli Klabavu.
Nečekaná paráda. Hokejové Luby si vyšláply na favorizovanou Klabavu