Kolbiště „V Ráji" hostí jezdeckou Cenu Klatov

Cenu Klatov 2012 – Memoriál Tomislava Vodičky a Miroslava Urbana, 53. ročník jezdeckých závodů pořádá TJ Jezdecký klub Klatovy-Luby.

Tyto jezdecké závody jsou letos také oblastním mistrovstvím dětí, juniorů, mladých jezdců a seniorů a zároveň 2. kolem Klatovského poháru dětí a juniorů. Po 1. kole poháru se ujala vedení Gabriela Hladíková z pořádajícího klubu, na 2. místě byla Klára Vítovcová z JK Jiřičná a 3. místo obsadila Klára Kocumová z JS Kocum Klatovy.

Jezdecké závody Cena Klatov se konají 23. a 24. června na kolbišti „V Ráji" v Klatovech. Závody začínají v sobotu v 9 hodin rámcovými soutěžemi stupně „Z – S" (výška překážek 100 – 130 cm) a v neděli od 9 hodin soutěžemi stupně „ZL – S" (výška překážek 110 – 130 cm). Hlavní soutěž Cena Klatov je jednokolová soutěž parkuru stupně „S" s finále (výška překážek do 140 cm), ve kterém bude startovat 10 nejlepších soutěžících ze základního kola.

Amatérky míří do Velkého Boru

Letní Dívčí amatérská fotbalová liga pokračuje zápasy 8. kola v sobotu 23. června na hřišti ve Velkém Boru o tamní tradiční pouti. Program zápasů: Kobra Bolešiny A – PS Křeč Mochtín (9.00), Panters Klatovy – Devils Dvorec (10.00), Kobra Bolešiny B – Sokol Neznašovy (11.00), Andělky ze Svaté Anny – Plánice z Hor (12.00).

Na letišti se pojede slalom

Automotoklub Pačejov pořádá ve dnech 23. a 24. června na letišti v Kadově u Lnář již 6. ročník „Pačejovského automobilového slalomu", který se jede letos i jako součást mistrovství České republiky v automobilovém slalomu.

Kromě kategorií pro licencované jezdce jsou vypsány i kategorie pro amatéry z řad příchozích, kteří si tak na bezpečné uzavřené trati mohou vyzkoušet své jezdecké umění.

„Dopoledne jsou na programu tréninkové jízdy, vlastní závod začíná v 11 hodin. Zveme diváky na tento bezpochyby atraktivní závod," pozval Tomáš Cihlář z AMK Pačejov.

V Ježovech se hraje posedmé ligový pohár

Sedmý ročník Klatovského ligového poháru v malé kopané se koná v sobotu 23. června na fotbalovém hřišti v Ježovech od 12 hodin.

Na turnaj se přihlásily Vilyž team Klatovy, FC Devils Klatovy, SK Chlistov, Magic Klatovy, Tady a teď Nýrsko, Rychlá rota Klatovy, divokou kartu mají SK Ježovy a SK Roupov.

Vítěz i vicemistr poháru mají právo účasti v celorepublikovém Poháru vítězů pohárů v Havlovicích, který se koná 21. a 22. července.

Fancluby Sparty se sejdou na hřišti v Rabí

Pobočka FanClubu AC SPARTA PRAHA v Horažďovicích a Rabí – F.C.S. HO-RA pořádá 6. ročník turnaje v malé kopané – Memoriál Pavla Pilného, který se uskuteční v sobotu 23. června od 9 hodin na hřišti v Rabí.

Tohoto celostátního turnaje se zúčastní pobočky Fanclubů Sparty z celé republiky. Po skončení následuje taneční zábava v Rábské hospůdce, k poslechu hraje JENDA BAND.