Jezdci absolvovali jak soutěže rámcové, tak hlavní dvoukolovou soutěž, která se skládala ze dvou skokových parkurů stupně S + ST (výška 130 – 140 cm). Autorem parkurů byl Václav Hladík.

„Celkem bylo přihlášeno okolo padesáti koní ve všech soutěžích,“ uvedla Věra Kubošová, předsedkyně oddílu TJ Jezdecký klub Klatovy – Luby. „Byla trochu škoda, že se do hlavní soutěže přihlásilo málo jezdců. O víkendu bylo totiž hodně závodů ve stejné obtížnosti po celé republice, takže jezdci se rozjeli po celých Čechách. V rámcových soutěžích byla účast lepší, každé se zúčastnilo okolo pětadvaceti koní. Z našeho klubu se závodů zúčastnilo pět koní a tři jezdci, ale nikdo z nich na stupně vítězů nedosáhl. S průběhem závodů a i s diváckou účastí jsem spokojená, vše proběhlo bez problémů,“ dodala Kubošová.

Klasická skoková soutěž – bez rozeskakování, samostatná soutěž a zároveň 1. kolo „Ceny Klatov“: 1.Rédl a Narcis (Jezdecký klub chovu koní Bernartice), 2.Smaha a Eros 4 (Sportovní stáj Smaha Dýšina), 3.Hanušová a Acobada (JS Ohrazenice).

Klasická skoková soutěž – bez rozeskakování, Memoriál Miroslava Urbana, samostatná soutěž a zároveň 2. kolo „Ceny Klatov“: 1. Rédl a Narcis (Jezdecký klub chovu koní Bernartice), 2.Smaha a Eros 4 (Sportovní stáj Smaha Dýšina), 3.Hanušová a Acobada (JS Ohrazenice).

Klasická skoková soutěž – jedno rozeskakování na čas: 1.Zahoř a Tibeta (Pavel Zahoř), 2.Mayer a Colette (JS Ohrazenice), 3.Oulický a Rembrandt (TJ Sokol Husinec).

Klasická skoková soutěž – jedno rozeskakování na čas rozeskakování: 1.Smaha a Callot (Sportovní stáj Smaha Dýšina), 2.Kotalová a Linda (Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice), 3.Hanušová a Caretina (JS Ohrazenice).