Turnaj se bude hrát systémem 4+1 (čtyři hráči do pole a brankář) na hradešickém travnatém hřišti. Registrace turnaje je na programu od 8 do 8.45 hodin, zahájení je naplánováno úderem deváté hodiny dopolední. Startovné za jeden tým činí 1000 Kč. Registrace družstev je možná prostřednictvím zprávy na Facebooku TJ Sokol Hradešice, nebo na telefonním čísle 721 074 785. Pro vítěze jsou připravené hodnotné ceny a poháry.

Celý den ale nebude pouze o malé kopané a kulatém nesmyslu. Pořadatelé pro účastníky i fanoušky připravili bohatý doprovodný program. „Během dne bude k dispozici naše kvalitní fotografka, kterou už znáte z našeho zimního plesu. Celé dopoledne bude k dispozici její fotokoutek, kde se budete moci vyfotit a odnést si z turnaje památku v podobě fotografie. Během turnaje budeme myslet také na ty nejmenší. Děti budou mít na turnaji zdarma občerstvení v podobě párku v rohlíku. Na děti bude také čekat skákací hrad, nafukovací fotbalové hřiště a odpoledne mezi druhou a čtvrtou hodinou bude možnost využít profesionálního malování na obličej. Všechny tyto atrakce a aktivity jsou pro děti zdarma," řekl za organizační tým z TJ Sokol Hradešice Václav Panuška.

Fotogalerie: 1. ročník Memoriálu Pavla Řezáče - Hradešice

„Po celý den bude připraveno bohaté občerstvení. I tento rok se můžete těšit na gastronomický zážitek v podobě prvotřídního cateringu, který připraví známé Holky v zástěrách z Klatov. Podporou jim bude další novinka na našem turnaji, a to je pojízdný Prosecco van a Coffee van, kde si budete moc vychutnat kvalitní stáčené frizzante a kvalitní italskou kávu z Toskánské pražírny. Pokud se budete chtít osvěžit drinkem, místní děvčata vám připraví nejlepší míchané nápoje, které si umíte představit. Nebudou chybět ani točené nealko nápoje a pivo," pokračoval v seznamu lákadel a dodal: „Večer po turnaji zahájíme léto zábavou, kde se budeme bavit s kapelou Melodion, která zahraje od devatenácti hodin. Vstupné na zábavu bude 200 Kč. Pro akci jsou zajištěny stany s lavicemi a stoly pro komfort při večerním posezení, ale i pro případ nepřízně počasí. Takže neváhejte a přijďte s námi strávit den plný sportu a večer plný zábavy."