Kamil Cup je otevřený turnaj nohejbalových trojic a systém turnaje bude určen až podle celkového počtu přihlášených družstev. Přihlášky můžete posílat předem na e-mail administrativa@sabatka.cz nebo se můžete přihlásit až na místě do sobotních 8.30 hodin.

Startovné ve výši 300 Kč je splatné u prezentace v den turnaje. Oceněni budou následující týmy: vítězné družstvo s minimálně jednou ženou, vítězné družstvo s minimálně dvěma juniory do 18 let a celkový vítěz. Organizátoři ale připravili hodnotné ceny pro každý tým, který se turnaje zúčastní. Akce se koná na antukových kurtech v Sokol Aréně v blízkosti kostela v Bezděkově u Klatov. Občerstvení bude pro hráče i diváky zajištěno v prodejním stánku.

„Přátelé, kamarádi. Rozhodli jsme se obnovit báječný turnaj Kamil Cup a srdečně Vás zveme dne 4. července do Bezděkova u Klatov, kde se bude konat již 21. ročník. Ceny báječné, jídlo a pití zajištěno. Těšíme se na Vás,“ uvedli Vlastimil Šabatka a Vladimír Nový, organizátoři této nohejbalové zábavy.