Helena Řeřichová vyhrává dres české fotbalové reprezentace a třicetilitrový sud piva Gambrinus. Automaticky se navíc zařazuje do elitní společnosti tipérů Plzeňského kraje a může ještě získat sázenku Fortuny za pět tisíc korun a také poukaz na vysílání televize přes internet Lepší.TV v hodnotě 2500 Kč. Musí ale doufat, že při slosování bude mít více štěstí než vítězové ostatních čtyř okresů Plzeňského kraje.

Stříbrný Jan Šefl a třetí Tomáš Janda získávají voucher na předplatné titulů z VLM v hodnotě 500 Kč. Soutěž družstev ovládl na Klatovsku tým Rychta, jenž se může těšit na třicetilitrový sud piva Gambrinus. Výhercům budou vzhledem k aktuální situaci ohledně pandemie dodány ceny centrálně poštou.

Na své si přijde také Andrea Vacherlonová z Buršic, která díky přesnější hodnotě Supertrefy ovládla závěrečné 13. kolo naší Tip ligy. Vítězku kontaktujeme telefonicky a domluvíme s ní předání cen. Andrea se může těšit na šest plechovek desetistupňového piva Gambrinus, poukaz v hodnotě 300 Kč do restaurace Žíznivej kozel v Klatovech a také poukaz na jeden volný vstup do Fotbalparku.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Výsledky zápasů 13. kola TIP LIGY: Portugalsko – Francie 0:1 (2), Švédsko – Chorvatsko 2:1 (1), Švýcarsko – Španělsko 1:1 (0), Belgie – Anglie 2:0 (1), Itálie – Polsko 2:0 (1), Slovensko – Skotsko 1:0 (1), Česko – Izrael 1:0 (1), Wales – Irsko 1:0 (1), Gruzie – Arménie 1:2 (2), Malta – Andorra 3:1 (1). SUPERTREFA (přesný počet branek): 20.