Standardní varianta byla určena pro středně zkušené OCR (Obstacle Course Races – extrémní překážkový závod) běžce, možnost „Drsňák“ zase pro ty závodníky, kteří si chtěli dát do těla ještě více. Akci znovu uspořádal agilní OCR & trailrun Sušice.

Krpálu se v Sušici zúčastnila téměř padesátka mužů a žen. Ve standardní variantě zvítězili Václav Dubský z týmu eady2win, který trať absolvoval v čase 1:12:34 a mezi ženami triumfovala Miroslava Valachovičová z BKV Holýšov (1:44:19). Drsnější variantu závodu ovládli Miroslav Burian (SRTG Praha, CEPro Team, 1:18:22) a Lenka Hnízdilová (Za Hezčí Zadeček, 1:43:46), která na Ostrově Santos obhájila loňské prvenství.

„Díky OCRT Sušice, že něco takového pořádají, a díky také holkám, které sice běžely variantu Standard, nicméně mě hnaly celých 14 kilometrů dopředu,“ komentovala vítězka na sociálních sítích. A přidali se k ní i další vyčerpaní, ale spokojení aktéři.

Kromě hlavního „Krpálu“ se v Sušici běžely ještě závody SuPrBěh Koupačka 2020a SuPrBěh dětský. Kompletní výsledkový servis najdete na stránkách www.ocrt-susice.cz.