Mladá závodnice si totiž připsala zlato na evropském poháru WAKO K-1 v kategorii do 48 kilogramů, které se konalo v Praze v hale TJ Sokol Královské Vinohrady.

Strnadová, která se na soutěže připravuje pod vedením trenéra Lukáše Šimka, nastoupila v úvodním střetnutí pražského turnaje proti nepříjemné Yulii Sachkov z Izraele (Britavsky Team). Svou soupeřku porazila 3:0 na body a postoupila do semifinále, kde se střetla s Polkou Dagmarou Tchorek z týmu Palestra Warszawa. Strnadová své soupeřce ze sousední země nedala sebemenší šanci a po dominantním výkonu postoupila do kýženého finále.

V boji o pás WAKO K-1 European Cup plzeňskou bojovnici čekala drobná krajanka Viktorie Bulínová z Valetudo RK Znojmo. Celý zápas byl nesmírně vyrovnaný a Strnadovou stál opravdu hodně sil. Závodnice, který se kickboxu věnuje již pátým rokem nakonec však po velké boji zvítězila 2:1 na body a celý pražský turnaj vyhrála. Po skončení vzala Klára Strnadová českou vlajku a se slzami v očích oslavila ve velké konkurenci další prestižní triumf.

Trenér Michal Straka.
Premiéra. Klatovy doma přivítají Děčín