„Přípravy jsou v plném proudu. Eliminaci máme postavenou. Teď už se dolaďují jen superfighty. Už máme potvrzené borce, ale nemáme k dispozici ještě všechny údaje,“ říká organizační ředitel Marek Kaigl.

Diváci se mohou těšit na dramatické zápasy špičkových bojovníků z Čech, Evropy i Ruska, světelnou a pódiovou show, krásné ring girls i atraktivní doplňkový program.

„Oproti minulému roku jsou pyramidy dvě. Rozdělili jsme to na lehkou a těžkou váhu. Jedná se o čtyřkové pyramidy, takže to bude svižné a dynamické, bude se to krásně doplňovat mezi sebou,“ hlásí změny ředitel Kaigl.

Večer odstartuje několik atraktivních předzápasů.

V nové pyramidě do 72,6 kg bude možné sledovat mezinárodně ostřílené borce Martina Kališe a Jana Fendrycha i ambiciózní nováčky Libora Staníka a Jurije Vasilišina.

V superfigtech podle pravidel K-1 se představí Plzeňané Jan Tůma, Jiří Štádler nebo jedna z nejúspěšnějších českých žen v ringu, Alena Holá, která se jako první zástupkyně něžného pohlaví představí na Souboji Titánů.

Domácí zástupci budou jistě počítat s masivní podporou tribun, jak je to v Plzni dobrým zvykem.

V eliminační pyramidě nad 84 kg se představí Alexandr Petrus, Radim Kusniriak a největším tahákem by měl být duel loňského finalisty Souboje Titánů Filip Sýkora s Lukášem Wolfem.

Předprodej vstupenek je již zahájen!

Možnost k zakoupení je ve vrátnici Městské sportovní haly, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimoplzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410.

K vyzvednutí budou v den akce 8. dubna 2011 (pátek) do 17.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 450 Kč na plochu k ringu. Vstupenky si také můžete objednávat na e–mail gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz

Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Vstupenky budou v prodeji i na místě v den akce.