Po posledním bodovacím turnaji ji v domácím žebříčku mladších žákyň patří 1. místo a mezi staršími žákyněmi je jen o jedno místo horší. Sušická stolní tenistka bodovala už i ve starších kategoriích – v žebříčku dorostenek je patnáctá a mezi ženami figuruje na 16. pozici.

Díky výsledkům v kategorii starších žákyň, ve které ze šesti turnajů zvítězila pětkrát a jednou obsadila druhé místo, si zajistila nominaci do reprezentace kadetů, která jí v letošním roce zajistí účast na turnajích např. ve Španělsku, Francii, Portugalsku, Polsku, Chorvatsku a rovněž na mistrovství Evropy, které se koná v Rumunsku.

„Za velký úspěch uplynulé sezony lze považovat účast na mistrovství České republiky v kategorii žen, kde prošla náročnou kvalifikací, aby se jako první mladší žákyně v historii probojovala do hlavní soutěže. Její úspěch dokonce vzbudil zájem extraligového týmu žen z Břeclavi, který je aktuálně na druhém místě této soutěže. Bylo by to poprvé, kdy by mladší žákyně nastoupila v nejvyšší ligové soutěži,“ uvedl další úspěchy talentované hráčky její otec a trenér Václav Sommer, který přidal i jednu zajímavost. „Její výsledky nezůstaly bez povšimnutí zahraničních agentů, kteří jí nabídli možnost reprezentovat Velkou Británii či Německo, což odmítla. Sama tvrdí, že chce nadále reprezentovat Českou republiku a o zahraničním angažmá prozatím neuvažuje,“ dodal Sommer.

Za veškerou podporu v uplynulé sezoně děkuje česká reprezentantka sušické základní škole T. G. Masaryka, svému klubu a všem svým fanouškům.