„Během tohoto kempu se děti mohou těšit na zajímavá cvičení se špičkovými trenéry, při kterých si zdokonalí individuální techniku a ragbyovou taktiku,“ uvedl Roman Kodera, zakladatel, hráč a předseda klubu, jenž zároveň poodkryl denní plán sportovního tábora.

„Ráno děti přijedou, převléknou se do tréninkového úboru a začne se trénovat. Po prvním tréninku následuje svačina a druhá fáze dopoledního programu. Pak přijde na řadu oběd a po něm budou opět dvě tréninkové jednotky proložené svačinou,“ prozradil Roman Kodera.

Členy klubu vyjde kemp levněji. „Je dotujeme z klubových peněz. Pro nečleny je poplatek stanovený na 3 500 Kč. V ceně jsou všechny tréninky, svačiny, obědy, a také tričko,“ vysvětlil předseda nýrského oddílu.

Přihlašovat své děti se zájmem o tento krásný sport můžete přímo u Romana Kodery na e-mailové adrese rugbynyrsko@gmail.com, kde zároveň dostanete více informací o celé chystané akci, ale i klubu samotném.

Na koho se děti mohou těšit?

Antonín Brabec (Česká republika)
- persona s bohatou hráčskou historií z české reprezentace, klubů z domácí nejvyšší soutěže i zahraničních klubů ve Francii (Sporting Nazairien Rugby, federal 1, federal 2, Rugby Avenir Lescarien) nebo Anglii (Cliffton RFC, Marlow RFC).

Dylen Campbell (Jihoafrická republika)
- sportovní manažer a trenér mládeže ragby. Aktuálně působí jako hlavní trenér v Mount St Mary's College. Dříve působil mimo jiné jako hlavní kouč na ragbyové universitě v KvaZulu-Natal nebo ragbyové základní škole Pelham a základní školy Sharks Academy.

Maso Bowles (Jihoafrická republika)
- hráč Sharks, Sharks 7s, Natal Wildebeest. Dorostenecký reprezentant Jižní Afriky (Junior Springboks). Vítěz Currie Cup do 20 let. Nyní působí jako kondiční a ragbyový trenér v Anglii.

Klára Strnadová.
Strnadová získala další pás. Tahle výhra je pro mě velmi cenná, říká upřímně